آیا XRP دوباره در آستانه یک بازار گاوی است؟ شیبا اینو (SHIB) Lifeline وارد شد، اتریوم (ETH) به شدت به دنبال 4000 دلار است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نبرد شیبا اینو
  • هدف اصلی اتریوم

XRP ممکن است در نهایت در آستانه بهبود باشد زیرا قیمت جایگاهی بالاتر از سطح مقاومت 50-EMA دارایی ایجاد کرده است. با این حال، فرصتی برای پیشرفت بیشتر نیز وجود دارد. اما به هر طریقی فاقد شتاب است.

چشم انداز بازار قیمت XRP: در حال حاضر، عملکرد قیمت XRP نویدهای زیادی را برای بهبود پس از شکست بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه نشان می دهد. با توجه به اینکه 50 EMA به احتمال زیاد تعیین می‌کند که XRP در یک روند صعودی یا نزولی کوتاه‌مدت خواهد بود، این حرکت نشان‌دهنده تغییر احساسات بازار بود. اینها مراحل صعودی هستند اما موانع سختی بالای 0.55 دلار و 0.60 دلار وجود دارد.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

RSI بالاتر از سطح خنثی 50 است که نشان می دهد فشار خرید یا فروش قوی در این منطقه وجود ندارد. در چنین حالتی، RSI به این معنی است که از دستاوردهای اخیر استقبال می شود، اما هیچ حرکت قوی برای تایید یک روند صعودی پایدار وجود ندارد.

به طور کلی، احساسات بازار نسبت به XRP را می توان محتاطانه خوش بینانه در نظر گرفت. سرمایه گذاران منتظر علاقه خرید بسیار مورد نیاز هستند تا تایید کنند که روند صعودی در حال تقویت است. حجم معاملات در موقعیت های معاملاتی فعلی نیز تا حدودی ثابت است، اما کافی نیست.

نبرد شیبا اینو

از شانس خوب بازار، شیبا اینو توانست فشار فروش را تحمل کند و کمتر از 50 EMA سقوط نکرد. اما در عین حال، شتاب وجود ندارد و SHIB واقعاً برای حرکت رو به جلو به حمایت بیشتری نیاز دارد.

Shiba Inu یک سطح پشتیبانی کلیدی در متحرک نمایی 50 روزه پیدا کرد که به جلوگیری از کاهش بیشتر کمک کرد. این حمایت در حفظ ثبات قیمت SHIB در معاملات اخیر حیاتی بوده است. EMA 50 به عنوان یک نجات دهنده عمل می کند و دارایی را در مواجهه با افزایش فشار فروش حفظ می کند.

مرتبط با

معاملات اخیر نهنگ ها نشان دهنده افزایش فعالیت در میان مالکان اصلی SHIB است. 147 تراکنش بزرگ به مجموع 1.9 تریلیون SHIB در 24 ساعت گذشته انجام شد. این افزایش در حجم معاملات نشان می‌دهد که بازیگران اصلی همچنان مشغول هستند، احتمالاً دارایی‌ها را مجدد تخصیص می‌دهند یا برای حرکت‌های بالقوه بازار آماده می‌شوند. با این حال، این فعالیت هنوز به یک حرکت صعودی قابل توجه قیمت تبدیل نشده است زیرا حرکت بازار ضعیف است.

با وجود پشتیبانی در 50 EMA، قیمت SHIB حرکت صعودی قوی نشان نداد. RSI نسبتاً خنثی باقی می ماند که نشان می دهد فشار خرید یا فروش قوی وجود ندارد. SHIB برای شکستن سطوح مقاومت فعلی و شروع یک روند صعودی قابل توجه تر، به حمایت بازار قوی تر و افزایش علاقه خرید نیاز دارد.

هدف اصلی اتریوم

بنابراین اتریوم 4000 دلار را هدف قرار داده است، یا به دلیل عملکرد اخیر قیمت یا ناتوانی خرس ها در پایین آوردن ارزش دارایی به زیر سطح 3700 دلار. اما خبر خوب این است که به نظر می رسد قیمت برای جلوگیری از شکست در نظر گرفته شده است.

اتریوم بیشترین افزایش را در چند وقت اخیر متحمل شده است و قیمت خود را به سطح 4000 دلار می رساند. شکست اخیر بالای 3700 دلار یک سایت خوب را با پشتیبانی جدید باقی می گذارد و نشان دهنده علاقه خرید عمده است. متحرک نمایی 50 روزه که حرکتی برتر همراه با قیمت را نشان می دهد، نمودار صعودی را تقویت می کند. در همین حال، RSI در حدود 70 معامله می شود، که نشان می دهد ETH در این مرحله بیش از حد خرید است اما قوی باقی می ماند.

مرتبط با

برای یک حرکت بالاتر، اتریوم باید بالاتر از حمایت کلیدی 3700 دلار باقی بماند. سطح مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به 3850 دلار تشکیل می شود. با این حال، این جفت در حال باز کردن مسیر به سمت 4000 دلار است و در نهایت حداکثر مقاومتی را که ممکن است در جلسات آینده رخ دهد، آشکار می کند. از جنبه نزولی، حمایت مستحکم روی 3500 دلار است و هر حرکتی به زیر آن می‌تواند باعث ایجاد یک روند نزولی کوتاه مدت شود.

به طور کلی، آینده اتریوم در آینده همچنان شیب‌دار است. تا زمانی که بازار حرکت صعودی را حفظ کند، روند صعودی باید ادامه یابد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید