XRP در آستانه فروپاشی است: در اینجا آنچه می تواند اتفاق بیفتد است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP در حال حاضر به طور فعال در سطح پشتیبانی 50 EMA در حال تثبیت است و به وضوح خطر خرابی بیشتر را به همراه دارد. متأسفانه در شرایط فعلی، افت به زیر این سطح می تواند مشکلات جدی ایجاد کند و قیمت دارایی را به 0.5 دلار یا به طور بالقوه حتی پایین تر برساند. اما خیلی زود نترسید، زیرا شکست مناسب سطح پشتیبانی فوق‌الذکر تنها زمانی کامل تلقی می‌شود که قیمت چند شمع زیر این سطح باز شود.

اگر به نمودار زیر نگاه کنیم، می بینیم که XRP بالاتر از 50 EMA معامله می شود اما هنوز مقاومت را از سطوح بالاتر 100 EMA که با خط نارنجی نشان داده می شود و EMA 200 که با رنگ سیاه نشان داده می شود، پاک نکرده است. آستر چنین حرکات جانبی نشان دهنده مرحله عدم اطمینان است زیرا حجم ها نسبتاً خاموش می مانند. RSI در خنثی 51 قرار دارد. این یک مقدار بیش از حد خرید یا فروش بیش از حد نیست که نشان دهنده یک مزیت در کوتاه مدت باشد.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

اگر نتواند بالای 50 EMA نگه دارد، سطح روانی 0.5 دلار منطقه باز بعدی برای تماشا خواهد بود. زیر این سطح، هر حرکت بیشتر می‌تواند درها را برای کاهش قیمت‌ها باز کند تا مناطق حمایتی پایین‌تر نزدیک به 0.48 دلار و 0.45 دلار آزمایش شوند. این نصب، Mt. Gox ممکن است به دلیل احساسات کلی بازار و فشاری که در حال حاضر پس از شروع توزیع مجدد وجوه بین سرمایه گذاران با آن مواجه است، دچار مشکل شود.

مرتبط با

از سوی دیگر، اگر XRP بتواند موقعیت خود را بالای 50 EMA حفظ کند و فشار خرید کافی را جمع کند، ممکن است یک فرصت برگشت صعودی آغاز شود. اولین مقاومت 100 EMA است. شکستن این می تواند XRP را به سمت آزمایش EMA 200 به سمت منطقه 0.55 دلار سوق دهد. بالاتر از آن، 0.6 دلار یک مقاومت واقعاً عظیم است که در گذشته ثابت کرده است که یک مانع بزرگ است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید