XRP رسماً بیت کوین را ترک می کند


ارز دیجیتال XRP وابسته به ریپل به این امر دست یافته است: برای جدا کردن از بیت کوین، بزرگترین دارایی دیجیتال از نظر ارزش بازار پس از ماه ها عملکرد ضعیف.

جفت XRP/BTC در 24 ساعت گذشته در صرافی بایننس تا 7 درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر در مسیر ثبت بزرگترین رالی در برابر بیت کوین از 11 مارس قرار دارد. در آن زمان، 13 درصد در برابر ارز دیجیتال پیشرو در یک روز افزایش یافت.

شایان ذکر است که با وجود دستاوردهای اخیر XRP، ارز دیجیتال وابسته به ریپل همچنان بیش از 70 درصد در برابر بیت کوین از آگوست گذشته کاهش یافته است. این امر آن را به یکی از بدترین ارزهای دیجیتال جایگزین بازار گاوی تبدیل می کند. با این حال، عملکرد ضعیف XRP ممکن است آنقدرها که در نگاه اول به نظر می رسد بد نباشد، با توجه به اینکه Ripple پس از پیروزی نظارتی خود در جولای 2023 شاهد یک رالی عظیم بود و سپس دستاوردهای خود را کاهش داد.

مرتبط با

در حالی که هنوز مشخص نیست که چرا XRP ناگهان بیت کوین را در گرد و غبار رها کرده است، تحولات اخیر در پرونده SEC v. Ripple ممکن است این احساس صعودی را توضیح دهد. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayریپل از پرونده Terraform Labs برای مخالفت با مجازات‌ها و جریمه‌های گزاف درخواست شده توسط SEC استناد کرد. انتظار می رود این پرونده در آینده نزدیک به رای مورد انتظار خود برسد.

علاوه بر این، این شرکت در حال آماده شدن برای ورود به بازار استیبل کوین با ارز دیجیتال ریپل (RLUSD) خود است. اگرچه حرکت ریپل به بازار استیبل کوین در ابتدا توسط برخی از تحلیلگران به عنوان یک پیشرفت نزولی برای XRP تلقی شد، مدیران این شرکت به سرعت وارد عمل شدند. رد چنین نگرانی هایی

بهترین عملکرد در بین 100 سکه برتر

با توجه به این داده ها XRP با پشتیبانی از سرویس ردیابی ارزهای دیجیتال CoinGecko، در حال حاضر بهترین ارز رمزنگاری شده در بین ۱۰۰ ارز برتر است. در واقع، این تنها نشانه سبز در صفحه اصلی CoinGecko به همراه Tron (TRX) است.

مرتبط با

در همین حال، صنعت میم سکه به شدت ضربه خورده است. Bonk (BONK) و FLOKI تقریباً 10٪ کاهش یافته اند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید