اگر این مدل تایید شود، XRP ممکن است در آستانه یک بوم حماسی قرار گیرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ، ممکن است در حال نزدیک شدن به یک مقطع بحرانی قیمت با الگوی جالبی باشد که نشان می‌دهد ممکن است تغییر قیمت قابل توجهی در افق باشد.

تحلیلگران فنی الگوهای نمودار را از نزدیک مشاهده می کنند تا روندهای بالقوه قیمت دارایی ها را شناسایی کنند. یکی از این الگوهایی که در نمودار قیمت XRP ظاهر می شود، الگوی مثلثی است که با خطوط روند همگرا که یک شکل مثلث را تشکیل می دهند مشخص می شود.

در چارچوب نمودار XRPاین الگو نشان دهنده دوره تثبیت و بلاتکلیفی سرمایه گذاران با پتانسیل خروج قاطع در زمان کوتاه است.

تثبیت فشرده در نمودار قیمت XRP نشان دهنده کشمکش بین خریداران و فروشندگان است که تاکنون نتوانسته است دست برتر را به دست آورد.

عوامل متعددی وجود دارد که می تواند به عنوان کاتالیزور برای خروج بالقوه XRP از الگوی مثلث عمل کند، از جمله تحولات اساسی و خوش بینی سرمایه گذار.

علاوه بر این، روندهای بازار گسترده تر و عوامل کلان اقتصادی نیز ممکن است بر مسیر قیمت XRP تأثیر بگذارد، با شرایط مطلوب که به طور بالقوه باعث شکست صعودی می شود.

یک شکست صعودی می تواند نشانه آغاز یک افزایش جدید برای XRP باشد که شاید منجر به دستاوردهای قابل توجهی شود. اما شکست شکست یا تغییر روند نزولی می تواند منجر به ضرر برای کسانی شود که در سمت اشتباه معامله قرار گرفته اند.

اگر XRP از مثلث متقارن خارج شود، می توان افزایش اولیه 1 تا 2.5 دلاری را با هدف بلندمدت 20 دلاری انتظار داشت. در کوتاه مدت، سطح قیمت 0.46 دلار به عنوان یک منطقه حمایتی مهم شناسایی شده است. در زمان نگارش این مقاله، XRP در 24 ساعت گذشته با 1.39 درصد کاهش به 0.50 دلار رسید.

همانطور که XRP در آستانه شکست بالقوه از الگوی مثلث خود قرار دارد، انتظارات در میان فعالان بازار که به دنبال سرمایه گذاری در حرکت بعدی قیمت هستند، در حال افزایش است. اما نتیجه همچنان نامشخص است.




نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید