در صورت وقوع این رویداد مهم، XRP می تواند مسیر نزولی خود را معکوس کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت XRP منبع نگرانی بسیاری از افراد جامعه بوده است زیرا برای مدت طولانی ایستایی نسبی را حفظ کرده است. در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال در دوره هفت روزه بعدی با 10.83 درصد کاهش به 0.5659 دلار رسید. اگرچه قیمت XRP در حال حاضر شاهد رشد حاشیه ای 0.63 درصدی در 24 ساعت گذشته است، چشم انداز بنیادی آن نزولی به نظر می رسد و نیاز به احیای سریع دارد.

برنامه ریزی بازیابی XRP: تأثیر بیت کوین ETF

تقریباً هیچ مبنای قابل توجهی در اکوسیستم XRP وجود ندارد که بتواند قیمت دارایی را افزایش دهد و به خروج از بن بست فعلی کمک کند. برخلاف همتایان خود، XRP در ماه گذشته بیش از 9.36 درصد کاهش یافته است که نشان می‌دهد کاهش فعلی آن چقدر عمیق است.

بهترین شانس XRP برای بازیابی اکنون به ارتباط آن با بیت کوین (BTC) بستگی دارد. بر این اساس، اگر محصول مورد انتظار صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) از امروز توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تایید شود، کاتالیزور صعودی مورد نیاز XRP می تواند تضمین شود و باعث افزایش قیمت می شود.

اگرچه نگرانی‌های تأیید جدیدی در مورد محصول ETF بیت کوین وجود دارد، انتظارات همچنان بالاست. حساب رسمی X SEC در اوایل این هفته در معرض خطر قرار گرفت و سؤالاتی را در مورد اینکه آیا رگولاتور همچنان جدول زمانی خود را برای تأیید محصول در این هفته رعایت می کند ایجاد کرد.

در صورت تایید، XRP یکی از بزرگترین ذینفعان خواهد بود.

احساس XRP ETF بهبود می یابد

اگر تایید ETF بیت کوین دریافت شود، این می تواند یک تغییر بزرگ دیگر در صنعت باشد، زیرا می تواند راه را برای ورود سایر ETF های رمزنگاری نقطه ای مرتبط به بازار هموار کند.

شایعات فزاینده ای در مورد ETF های XRP نقطه ای با پرونده های جعلی مرتبط با BlackRock وجود دارد که در نوامبر سال گذشته بازار را به هم ریخت. در نهایت، ظهور ETF بیت کوین می تواند آینده ای صعودی تر از آنچه در حال حاضر تصور می شود ایجاد کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید