ورود به بازار XRP 100٪ افزایش یافت و به 185 میلیون دلار رسید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، هفتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، شاهد افزایش 100 درصدی ورودی به محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته گذشته بود که 185 میلیون دلار به آن سرازیر شد.

بر اساس آخرین گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال برای چهارمین هفته متوالی شاهد 185 میلیون دلار ورودی بودند. در ماه مه، ورودی 2 میلیارد دلاری مشاهده شد و ورودی ها از ابتدای سال برای اولین بار در تاریخ از 15 میلیارد دلار گذشت.

در حالی که ورودی بیت کوین 148 میلیون دلار بود، XRP 0.8 میلیون دلار دریافت کرد. آنچه کاملاً قابل توجه است این است که در هفته قبل، XRP به 0.4 میلیون دلار رسید که نشان دهنده افزایش 100 درصدی بر این اساس است.

به ویژه قابل توجه است که با افزایش حدس و گمان در مورد ETF های کریپتو پس از تایید ETF های اتریوم در ماه مه، جریان ورودی به XRP دو برابر شد.

ETFهای رمزنگاری مهم هستند زیرا به سرمایه گذاران، به ویژه سرمایه گذاران نهادی، اجازه می دهند تا بدون در اختیار داشتن مستقیم این دارایی ها، در معرض ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال قرار گیرند.

در Consensus 2024، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، پیش‌بینی کرد که هرگونه صندوق قابل معامله در مبادلات XRP (ETF) اجتناب‌ناپذیر است و اینکه بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر برای ارائه صندوق‌های مشابه تأیید شوند، فقط مسئله زمان است.

گارلینگ هاوس همچنین پیش‌بینی کرد که با تایید اخیر بیت‌کوین بیت‌کوین و ETF‌های اتریوم در ایالات متحده، ارزش صنعت کریپتو به ۵ تریلیون دلار خواهد رسید.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با 0.98 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.521 دلار رسیده است. XRP به نزدیک به 1 میلیارد دلار رسید که 70.88 درصد در حجم معاملات 24 ساعته افزایش یافت.

در حال حاضر، قیمت XRP پس از معاملات در نزدیکی آن در روزهای اخیر، قصد دارد به طور قاطعی از سطح SMA 50 روزانه در 0.52 دلار افزایش یابد. این مانع از اواسط آوریل قیمت XRP را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

اگر گاوها در تلاش خود موفق باشند، XRP در مرحله بعدی سطوح 0.573 دلار و 0.6 دلار را هدف قرار خواهد داد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید