XRP با 7 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته بازگشتی قوی داشت.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP در 24 ساعت گذشته 7 درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است. این بهبود به دنبال کاهش 20 درصدی قیمت رخ می دهد و افزایش بالای 0.50 دلار می تواند نشانه ای از بازگشت بازار قریب الوقوع XRP باشد. با توجه به اینکه این افزایش حجم معاملات را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد، می تواند نشانه ای از افزایش اعتماد خریداران باشد.

این افزایش جدید امید قابل توجهی را به جامعه XRP داده است، اما این دارایی هنوز راه زیادی در پیش دارد تا همه چیزهایی را که از دست داده است جبران کند. XRP باید 18 درصد دیگر افزایش یابد تا به وضعیت قبل از سقوط بازگردد. این او را به نقطه ای که در آن سقوط کرده است باز می گرداند.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

با نگاهی به نمودار، برخی نقاط مقاومت و پشتیبانی واضح را می بینیم که احتمالاً جهت XRP را شکل می دهند. ما در حال حاضر به 0.58 دلار به عنوان مقاومت اصلی بعدی نگاه می کنیم. اگر XRP بتواند به این هدف برسد، می‌توانیم شاهد حرکت آن به سمت سطح 0.60 دلار باشیم، که در مورد XRP آستانه بین روند صعودی و نزولی است.

از سوی دیگر، امتیاز 0.50 دلاری بسیار مهم است. اگر اوضاع به بدترین حالت تغییر کند، میانگین متحرک 200 روزه، خط سیاه روی نمودار نزدیک به 0.5780 دلار، می‌تواند کمی عقب‌مانده باشد.

نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال هنوز یک مسئله است و به خصوص در زمانی که بازار نامطمئن است، توصیه نمی‌شود که در آن به هم ریخته باشید. XRP به خاطر حرکات غیرمنتظره و نوسانات شدیدش معروف است. متأسفانه، قدرت خرید در بازار نسبتاً پایین است و شانس بهبود آهسته و پیوسته را کاهش می دهد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید