XRP، Litecoin (LTC) شاهد افزایش 2.1 میلیون دلاری ورودی در میان جهش بازار است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دو ارز دیجیتال اصلی، XRP و Litecoin (LTC)، در بحبوحه رونق بازار به نفع دارایی های دیجیتال، در درجه اول بیت کوین، شاهد افزایش قابل توجهی در جریان ورودی در هفته گذشته بودند.

بر اساس آخرین گزارش CoinShares، جریان ورودی به بازار ارزهای دیجیتال برای چهارمین هفته متوالی ادامه یافت و در مجموع در هفته گذشته به 598 میلیون دلار رسید. بیت کوین سهم بیشتری از این ورودی ها را دریافت کرد که در مجموع 570 میلیون دلار بود.

در مجموع 2.1 میلیون دلار به XRP و LTC سرازیر شد که نشان می دهد علاقه و اعتماد سرمایه گذاران به این سکه ها افزایش یافته است.

XRP با ورود 1.1 میلیون دلاری، دومین هفته متوالی جریان مثبت خود را جشن گرفت. طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت XRP با 1.10 درصد کاهش به 0.533 دلار در 24 ساعت رسید. به همین ترتیب، قیمت XRP در یک هفته تقریباً 5 درصد کاهش یافت.

به گفته این تحلیلگر کریپتو، در بحبوحه رکود قیمت XRP، یک تحول مثبت در نمودار هفتگی XRP ظاهر شده است که می تواند حرکت صعودی بالقوه را نشان دهد. علی. این امر مستلزم بسته شدن مداوم هفتگی بالای 0.57 دلار است. این می تواند کاتالیزور رالی به 0.63 دلار و حتی بالاتر از 0.65 دلار باشد.

لایت کوین (LTC) برای دومین هفته متوالی 1.0 میلیون دلار ورودی با جریان های مثبت را تجربه کرد. افزایش نفوذ LTC ناشی از تحولات مثبت و همچنین افزایش تقاضا و محبوبیت Litecoin به عنوان یک گزینه پرداخت است.

در توییت اخیر، لایت کوین به اشتراک گذاشته شد بازگشتی به پروتکل MWEB: «دو سال پیش امروز، ماینرها فرآیند سیگنالینگ را برای پذیرش MWEB، مهم‌ترین ارتقای Litecoin Core در تاریخ، آغاز کردند.

فعلا سریع جلو برویم. پشتیبانی نازک کلاینت MWEB در حال ادغام با Litecoin Core است و به زودی در نسخه بعدی Litecoin Core گنجانده خواهد شد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید