تراکنش های XRP Ledger (XRPL) در سه ماهه اول 108 درصد افزایش یافت، اما با نزدیک شدن به


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Ripple Labs Inc. در آخرین گزارش عملکرد اکوسیستم منتشر شده توسط، این شرکت فعالیت های کلیدی زنجیره ای را برای سه ماهه اول خلاصه کرد.

XRP Ledger زیر کانون توجه

همانطور که این شرکت اشاره کرد، کل تراکنش های پروتکل XRP Ledger به 251,397,881 رسید که در مقایسه با 121,031,713 ثبت شده در سه ماهه چهارم 2023، 108 درصد افزایش داشت. رشد چشمگیر پروتکل از نظر کاربردهای جدید و کاربران به آن کمک کرد تا به نقطه عطف چشمگیر برسد.

مرتبط با

پروتکل XRP Ledger همچنین نشان داد که کل XRP سوزانده شده برای کارمزد تراکنش نیز از 317,271 به 636,184 در سه ماهه چهارم 2023 افزایش یافته است که معادل 101 درصد افزایش است. جدای از این معیار، حجم دلار DEX به 57,618,270 در مقایسه با 54,907,170 رسید که 5 درصد بیشتر از سه ماهه قبل بود.

در حالی که این نقاط عطف پیشرفت هایی را در XRP Ledger نشان داد، روندهای مهم دیگری نیز وجود داشت که نشان می داد دفتر کل کاملاً کامل نیست. به عنوان مثال، تعداد کیف پول های جدید روی پروتکل با 11 درصد کاهش به 185809 در مقایسه با 208522 کیف پول ثبت شده در سه ماهه چهارم سال گذشته رسید.

علاوه بر این، میانگین هزینه هر تراکنش به دلار با 45 درصد کاهش به 0.000856 رسید. شایان ذکر است که این نشان می دهد که هزینه اجرای تراکنش ها در XRP Ledger به طور کلی کمتر است.

مورد ریپل و SEC را برجسته کنید

شرکت پرداخت بلاک چین همچنین نظرات خود را در مورد پرونده ای که در حال حاضر با آن مبارزه می کند با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به اشتراک گذاشت. این شرکت یادآور شد که تنظیم کننده به دنبال جریمه 2 میلیارد دلاری برای نقض قوانین اوراق بهادار فدرال با فروش XRP به سرمایه گذاران نهادی است.

مرتبط با

این هزینه ها شامل حدود 900 میلیون دلار خسارت، حدود 200 میلیون دلار سود پیش داوری در مورد ادعا و تقریباً 900 میلیون دلار جریمه است. رگولاتور بازار نیز درخواست اقدام کرد. این شرکت اعلام کرد که با خواسته های SEC مخالفت می کند.

گام بعدی این است که منتظر تصمیم نهایی قاضی در مورد اقدامات جبرانی باشیم. این روند ممکن است چندین ماه طول بکشد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید