XRP Ledger (XRPL) با این متریک تاریخ ساز شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پروتکل XRP Ledger (XRPL). ضبط شده بود نقطه عطف تاریخی دیگر زمانی بود که تعداد کل حساب های فعال در شبکه از پنج میلیون گذشت. کاوشگر محبوب XRPL XRPScan این پیش‌بینی را با نموداری به اشتراک گذاشت تا به اعداد نقل‌شده مشروعیت بخشد.

آمار جالب XRP Ledger (XRPL).

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط XRPL، آدرس های فعال 5,000,315 و کل عرضه XRP 99,988,011,262 واحد است. از این رقم، در مجموع 40,508,420,089 XRP در امان مانده است و عرضه فعلی در گردش به ارزش 59,467,602,343 XRP است.

XRP Ledger دلایل زیادی برای ادامه روند صعودی خود دارد زیرا برخی ارتقاهای امیدوارکننده را ثبت کرده است که قابلیت استفاده کلی و پتانسیل رشد مثبت بیشتری را افزایش می دهد.

XRPScan با کمک آماری که به دستیابی به نقطه عطف تاریخی کمک کرد، فهرست بدنام غنی XRP را نیز معرفی کرد که شرکت پرداخت بلاک چین آمریکایی را به عنوان بزرگترین دارنده سکه معرفی می کند. Ripple Labs در حال حاضر حدود 5,000,000,000 XRP را در تقریباً هشت آدرس وابسته به شرکت نگهداری می کند.

علاوه بر Ripple Labs، Binance Exchange Uphold، Upbit و Kraken از جمله برترین شرکت هایی هستند که مقادیر زیادی XRP را در اختیار دارند. پذیرش XRP توسط این پلتفرم‌های معاملاتی، دارایی و شبکه XRPL زیربنایی آن را به مسیر رشد عظیمی باز می‌کند، همانطور که تعداد قابل توجه آدرس‌های فعال آن نشان می‌دهد.

ارتقاهایی که تفاوت ایجاد می کنند

در تلاشی برای کاربردی‌تر کردن XRP Ledger، پروتکل Hooks بلاک چین را به یک قرارداد هوشمند تبدیل می‌کند و زنجیره‌های جانبی جدیدتری مانند Xahau و Evernode (EVERS) نیز معرفی می‌شوند و به طور کلی احساسات را تغییر می‌دهند.

اگرچه XRP یک ارز دیجیتال با رتبه بالا است، XRP Ledger در مقایسه با همتایان خود شناخته شده نیست. حرکت استراتژیک برای ارتقاء شبکه با عملکردهای جدید، نقطه جذابی را برای کاربران به طور کلی ایجاد کرده است.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید