XRP Ledger به افزایش بی سابقه 350 درصدی در میان رونق پرداخت ها منجر می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به دولت از افزایش فعالیت ناشی از این کتیبه ها در اواخر سه ماهه چهارم 2023 آغاز شد و تا سه ماهه اول 2024 ادامه یافت و تا پایان سه ماهه کاهش یافت.

تنها در یک هفته، بیش از 22 میلیون پرداخت عمدتاً به دلیل ثبت نام انجام شد که منجر به دو میلیون تراکنش پرداخت در روز در سه ماهه اول شد.

افزایش چشمگیر تراکنش های پرداخت تاثیر قابل توجهی بر چشم انداز کلی تراکنش های XRP Ledger داشته است. پرداخت ها به رایج ترین نوع تراکنش در طول سه ماهه تبدیل شد، نقشی که OfferCreates از لحاظ تاریخی بر آن غالب بوده است.

مرتبط با

مجموع تراکنش های XRP Ledger در سه ماهه 113 درصد افزایش یافت و به طور میانگین به 2.8 میلیون در روز رسید.

در این گزارش آمده است که تقریباً تمام معیارهای مربوط به فعالیت شبکه در سه ماهه اول سال 2024 افزایش یافته است. آدرس‌های فعال و تراکنش‌ها به ترتیب 37 درصد و 113 درصد نسبت به سه ماهه افزایش یافته‌اند. تعداد آدرس‌های فعال (یعنی فرستنده‌های منحصربه‌فرد) ارسال شده شاهد افزایش قابل‌توجهی 92 درصدی نسبت به سه ماهه بود که برای اولین بار از سه ماهه اول سال 2022 از گیرندگان منحصربه‌فرد پیشی گرفت.

دیگر نکات مهم فصل اول

همانطور که در گزارش مساری اشاره شده است، XRP Ledger به دلیل افزایش تراکنش‌های پرداخت و معرفی ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید، رشد و فعالیت قابل توجهی در سه ماهه اول داشت.

ویژگی Automated Market Maker (AMM) در پایان سه ماهه اول فعال شد و حجم مبادلات غیرمتمرکز (DEX) در دفتر سفارش محدود مرکزی (CLOB) نسبت به سه ماهه 41 درصد افزایش یافت.

مرتبط با

یک استیبل کوین ثابت با دلار آمریکا با استفاده از عملکرد بومی XRPL و استانداردهای توکن ERC-20 اعلام شده است که هم در XRP Ledger (XRPL) و هم در اتریوم راه اندازی می شود. ویژگی‌های جدیدی مانند عملکرد clawback برای کمک به صادرکنندگان دارایی معرفی شده است.

ادغام پل Axelar و استیبل‌کوین جدید به عنوان یک کاتالیزور نقدینگی برای دارایی‌های توکن‌شده آینده از پروژه‌های جدید AMM و دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) مانند Zioniqx عمل می‌کند.

در ژانویه، Rippled 2.0 منتشر شد که تغییراتی را در پل Cross-Chain (XLS-38)، DIDs (XLS-40)، و دو تغییر دیگر که جامعه می‌توانست به آن رأی دهد، ارائه کرد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید