XRP Ledger Sidechain Xahau اولین ارتقاء عمده را اعلام کرد، چه خبر؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Xahau، زنجیره جانبی قراردادهای هوشمند XRP Ledger، نسخه جدیدی از کد پایه را اعلام کرده است که ظاهراً اولین نسخه از زمان عرضه آن در سال 2023 است.

افسر ارشد فناوری در آزمایشگاه XRPL، که با نام مستعار “”ریچارد اچOn X در توییتی این توسعه را اعلام کرد و از اپراتورهای نود Xahau خواست تا برای جلوگیری از مسدود شدن این تغییر، به آخرین به‌روزرسانی ارتقا دهند.

به گفته ریچارد AH، ارتقاء “Xahaud version 2023.12.29+689” چندین اصلاح جزئی اما قابل توجه و بهبود کیفیت زندگی را با هدف بهبود عملکرد، امنیت و قابلیت استفاده زنجیره جانبی معرفی می کند.

ارتقاء شامل تغییر جدید “fixXahauV1” است که محدودیت 256 فضای نام در هر حساب را اعمال می کند.

سایر رفع‌ها عبارتند از رفع اشکالی که در آن قلاب‌های خاصی حذف نمی‌شوند. حساب‌ها اکنون اجازه دارند بیش از یک بار در تراکنش‌های Genesis Mint ظاهر شوند. پارامترهای هوک و کارمزد اندازه نیز به تمام تراکنش ها اضافه شده است (1 قطره در هر بایت).

این ارتقا همچنین شامل برخی اصلاحات RPC است که اطمینان حاصل می کند که مبلغ تحویل شده و CTID به درستی به تماس های RPC اضافه می شود.

شبکه Xahau نسخه اصلی خود را در اکتبر 2023 راه اندازی کرد و از آن زمان شاهد ادغام ها و بهبودهایی بوده است.

مطابق با استانداردهای امنیتی در زنجیره جانبی، یک ممیزی جامع از پایگاه کد Xahau Xahaud تقریباً همزمان با انتشار آن تکمیل شد.

ممیزی زنجیره جانبی توسط FYEO، یکی از اولین صندلی‌های اعتبارسنجی بازی حکومتی و شرکای امنیتی Xahau انجام شد. حسابرسی سه هدف داشت. یکی از آنها بررسی آسیب پذیری و خطرات داخلی زنجیره جانبی Xahau بود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید