XRP Ledger آماده پذیرش طلا و نقره توکن شده در سه ماهه سوم 2024 است


فهرست

  • Meld Gold با Ripple شریک می‌شود و توکن‌های Gold و Silver را در XRPL در سه ماهه سوم عرضه می‌کند
  • فرصت های RWA بیشتر برای اکوسیستم DeFi XRPL

دارایی‌های GOLD و SILVER هر کدام یک گرم از فلزات گرانبها را نشان می‌دهند و می‌توانند به‌ترتیب برای شمش طلا و شمش نقره بازخرید شوند. جامعه انتظار دارد که استیبل کوین های با پشتوانه طلای بیشتری در ریل XRP Ledger راه اندازی شود.

Meld Gold با Ripple شریک می‌شود و توکن‌های Gold و Silver را در XRPL در سه ماهه سوم عرضه می‌کند

نوآوران توکن‌سازی Meld Gold با Ripple، دکاکورن فین‌تک ایالات متحده، شریک شده‌اند. در نتیجه این همکاری، Meld Gold دو استیبل کوین جدید در XRP Ledger منتشر خواهد کرد که به ترتیب توسط Gold و Silver پشتیبانی می شوند. در بیانیه رسمی آمده است که هر توکن نشان دهنده 1 گرم فلز گرانبها است که توسط ارائه دهندگان پیشرو نگهبانی MKS Pamp و Imperial Vaults نگهداری می شود.

ادغام اولیه Meld Gold دارایی های طلا و نقره قابل تجارت XRPL را در سه ماهه سوم 2024 ارائه می دهد. در حال حاضر، این شرکت دارایی های دیجیتال مشابه را در Algorand (ALGO)، L1 قابل برنامه ریزی دیگر نگهداری می کند.

علاوه بر این، Meld Gold انتظار راه حل پیشگام خود را در تقاطع بین زمینه های دارایی های فیزیکی جایگزین و فناوری بلاک چین در سال 2025 دارد.

مایکل کاتن، مدیرعامل Meld Gold بر اهمیت این نسخه برای XRPL و کل اکوسیستم پروتکل های توکن سازی در فضای Web3 به طور کلی تأکید کرد:

تیم کارشناسان صنعت ما تجربه عمیقی در هر بخش از زنجیره تامین، از تولید، صدور گواهینامه و تدارکات گرفته تا انبارداری و بیمه دارند. اشتیاق ما برای ایجاد اختلال و پیشبرد مالکیت دیجیتال برای انقلاب آینده RWA ایده آل است. این صنعت است که سیستم هایی را ارائه می دهد که فقط آنها می توانند طراحی کنند تا دنیای فیزیکی را وارد زنجیره کنند

همانطور که مونیکا لانگ، رئیس Ripple توضیح داد، این شرکت شاهد افزایش تقاضا برای راه حل های RWA از سوی مشتریان B2B است.

مرتبط با

لانگ اضافه کرد که Ripple در حال بررسی فرصت‌های مختلف برای توکن‌سازی در XRPL است، همانطور که U.Today قبلاً توضیح داده شد.

فرصت های RWA بیشتر برای اکوسیستم DeFi XRPL

نمایندگان Meld Gold تاکید کردند که ادغام با XRPL بر کمک به رشد اکوسیستم XRPL DeFi متمرکز است که پذیرفته‌شده‌ترین و بزرگترین دارایی‌های زنجیره‌ای را در جهان ارائه می‌کند.

کاربران جدید و فعلی می‌توانند از ویژگی‌های بومی XRPL از جمله DEX، AMM، سیستم‌های پرداخت و بازار پولی و جانبی EVM آتی استفاده کنند و نقدینگی اساسی را افزایش دهند.

مرتبط با

همانطور که U.Today قبلاً گزارش شده بود، دیوید شوارتز مدیر ارشد فناوری ریپل اظهار داشت که فضای کالای توکن شده، کاتالیزور قوی برای پذیرش RWA در XRP Ledger و اکوسیستم dApp آن است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید