XRP Ledger آماده پذیرش طلا و نقره توکن شده در سه ماهه سوم 2024، کاردانو در آستانه “مهم ترین” نقطه عطف در تاریخ، نهنگ ETH باستانی بیدار می شود: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today


با U.Today به سه داستان پر صحبت آخر هفته نگاه کنید.

XRP Ledger آماده استفاده از طلا و نقره توکن شده در سه ماهه سوم 2024 است

همانطور که از مقامات مطلع شد اطلاعیه Xذوب طلا تاسیس شد شراکت با ریپل، یک شرکت فین تک مستقر در سانفرانسیسکو. به عنوان بخشی از این مشارکت، Meld Gold دو استیبل کوین جدید نقره ای و طلایی را در XRP Ledger راه اندازی خواهد کرد. طبق پست Medium این شرکت، هر توکن نشان دهنده یک گرم از فلز گرانبها است که توسط ارائه دهندگان پیشرو نگهبانی MKS Pamp و Imperial Vaults نگهداری می شود. انتظار می رود این توکن ها در سه ماهه سوم سال 2024 در XRP Ledger فعال شوند. مایکل کاتن، مدیرعامل Meld Gold با تاکید بر اهمیت این نسخه گفت: “ادغام XRPL به عنوان دومین بلاک چین در کنار Algorand گام دیگری در جهت دسترسی بی نظیر به دارایی هایی مانند طلا و نقره با فناوری های پیشرو در صنعت است.”

مرتبط با

کاردانو در آستانه “مهمترین” نقطه عطف تاریخ خود است

به زودی x پستچارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano اظهار داشت ژوئن ماهی خواهد بود که Cardano Node به 9.0 می رسد. این بدان معناست که Cardano برای چنگال چانگ آماده است و 70٪ از اپراتورهای استخر سهام (SPOs) اکنون باید گره جدید را راه اندازی کنند. سپس می‌توان کاردانو را با کمک چنگال سخت به عصر ولتر هل داد. هاسکینسون معتقد است که فاز ولتر “مهمترین نقطه عطف در تاریخ کاردانو و برای صنعت به عنوان یک کل” است و انتظار می رود که کاردانو سطح تمرکززدایی و شفافیت اکوسیستم را در این مرحله افزایش دهد. بنیانگذار نوشت: “کاردانو یک تمدن غیرمتمرکز خواهد بود که سراسر جهان را با میلیون ها ساکن در بر می گیرد. ما پیشرفته ترین سیستم مدیریت بلاک چین، بودجه های سالانه، خزانه داری و خرد کل جامعه خود را برای راهنمایی خواهیم داشت.”

مرتبط با

نهنگ ETH باستانی بیدار می شود، پول را به کراکن منتقل می کند

به گفته کالین وو گزارش شروع از شنبه 8 خرداد یک نهنگ ناشناخته اتریوم در سال 2015، بنیاد اتریوم 15200 ETH را به Kraken منتقل کرد که 67000 ETH از آدرس خود دریافت کرد. این معامله در 7 ژوئن انجام شد و ارزش آن 56.1 میلیون دلار است. بخش عمده ای از انتقال بلافاصله با 4.81 میلیون DAI جایگزین شد. این میانگین 2725 دلار در هر اتریوم بود. طبق پست X وو، این آدرس 200000 ETH (احتمالاً در ICO شرکت می کند) در بلوک Ethereum Genesis دریافت کرده است. در حال حاضر، هنوز تقریباً 41000 ETH در حساب وجود دارد که ارزش آن 152.3 میلیون دلار است. این تنها سومین تراکنش برای این حساب از سال 2022 بود. در سال‌های 2020-2021، این حساب مقادیر زیادی ارز دیجیتال را به صرافی‌های متمرکز ارسال کرد: تقریباً 150000 ETH یا تقریباً 553 میلیون دلار را در شش انتقال منتقل کرد.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید