XRP Ledger با بیش از 88 میلیون دفتر کل به یک نقطه عطف بزرگ می رسد


XRP Ledger (XRPL)، بلاک چین عمومی غیرمتمرکز که به ارز دیجیتال XRP قدرت می دهد، با فراتر رفتن از 88 میلیون دفتر کل، نقطه عطف جدیدی را رقم زده است. این نقطه عطف نشان دهنده نفوذ رو به گسترش XRP Ledger در دنیای بلاک چین است.

طبق خدمات XRP Ledger Services، تعداد فعلی دفتر کل 88165021 است. تعداد حساب های XRP Ledger در حال حاضر 5,199,695 است. به استثنای سال ناچیز 2022 که در آن موجودی XRP صفر است، این حساب ها در مجموع 60,278,958,763 XRP دارند.

برای اطمینان از عملکرد، XRPL از یک پروتکل اجماع استفاده می کند. هر سه تا پنج ثانیه، سرورهای تعیین شده که به عنوان اعتبار سنجی عمومی اجرا می شوند، در مورد ترتیب و نتیجه تراکنش های XRP به توافق می رسند. دفتر کل در زمینه XRPL یک رکورد تغییرناپذیر از تراکنش ها و مانده حساب است که توسط یک شبکه توزیع شده از گره ها نگهداری و تأیید می شود.

مرتبط با

فراتر رفتن از 88 میلیون دفتر کل بیش از یک نقطه عطف است. این نشان دهنده افزایش محبوبیت و استفاده از XRPL است. با بیش از پنج میلیون حساب و در مجموع بیش از 60 میلیارد XRP، رشد دفتر کل می تواند اعتماد کاربر را نشان دهد.

XRP Ledger در سه ماهه قبل، Q1، همانطور که در گزارش بازار XRP Q1 2024 Ripple توضیح داده شده، پیشرفت کرده است. تراکنش‌های زنجیره‌ای در XRP Ledger 108% افزایش یافت در حالی که میانگین هزینه‌های تراکنش 45% کاهش یافت.

در سه ماهه قبل، XLS-30 روی شبکه اصلی XRP Ledger راه اندازی شد و بازارساز خودکار غیرقانونی (AMM) را به عنوان ویژگی اصلی صرافی غیرمتمرکز XRPL معرفی کرد. پل زدن خودکار، یک ویژگی DEX که از XRP به عنوان ارز اصلی برای تسهیل معاملات بین هر دو دارایی در XRPL استفاده می کند، در ارتباط با عملکرد AMM XRPL که در شبکه اصلی XRPL راه اندازی شد، کار می کند.

همانطور که دارایی ها و برنامه های XRPL را اضافه می کنیم و استفاده از AMM تکامل می یابد، پل زدن خودکار در بهبود عملکرد و قابلیت همکاری اکوسیستم اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید