XRP Ledger با 87 میلیون دفتر کل به نقطه عطف تاریخی می رسد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP Ledger (XRPL) به نقطه عطف جدیدی در سفر خود رسیده است و 87 میلیون دفتر کل را با موفقیت بسته است. این موفقیت فقط یک عدد نیست. این گواهی بر حضور پایدار و نفوذ فزاینده دفتر کل در فضای بلاک چین است.

در زمینه XRP Ledger، دفتر کل به سوابق تغییرناپذیر تراکنش ها و مانده حساب ها اشاره دارد که توسط یک شبکه توزیع شده از گره ها نگهداری و تأیید می شود.

نقطه عطف 87 میلیون دفتر کل، فعالیت و حجم معاملات فوق‌العاده‌ای را نشان می‌دهد که از زمان آغاز به کار بر روی XRP Ledger رخ داده است.

طبق خدمات XRP Ledger، تعداد دفتر کل فعلی 87,012,561 است. تعداد حساب های XRP Ledger از پنج میلیون فراتر رفته و در حال حاضر به 5,143,547 می رسد. کل XRP در این حساب ها 60,379,116,279 XRP است.

با نگاهی به آینده، XRP Ledger آماده است به رشد و توسعه خود با برنامه هایی برای بهبودها و ارتقاء بیشتر در آینده ادامه دهد.

XLS-30، یک جایگزین خودکار بازارساز (AMM) پس از بیش از دو سال ساخت، ماه گذشته در شبکه اصلی XRP Ledger فعال شد. ویژگی بومی برای ارائه نقدینگی روی زنجیره و قابلیت های معاملاتی برای توسعه دهندگان و کاربران DeFi طراحی شده است.

اندکی پس از انتشار آن، اعضای انجمن XRPL باگی را کشف کردند که بر عملکرد AMM تأثیر می گذاشت. پس از آزمایش های گسترده، رفع اشکال AMM منتشر شد و اکنون تحت نسخه 2.1.1 نرم افزار XRPL Rippled در دسترس است.

تغییر رفع اشکال AMM به بیش از 80٪ اجماع برای فعال سازی رسیده است و اکنون در 11 آوریل انتظار می رود.

بر اساس داده‌های Bithomp Explorer، XRP Ledger در NFT نیز رشد داشته است و تاکنون 6,492,852 عدد تولید شده است. در مواجهه با رشد، همه نگاه‌ها به به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌هایی است که در ماه‌های آینده به XRP Ledger می‌آیند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید