XRP Ledger Authenticator کره جنوبی را دریافت می کند


بر اساس گزارشی، ارائه‌دهنده خدمات ارزهای دیجیتال Infinite Block در کره جنوبی به اعتبارسنجی XRP Ledger تبدیل شده است. اطلاعیه دوشنبه.

Infinite Block با ارائه خدمات متمرکز بر XRP به شرکت های مختلف بر گسترش اکوسیستم XRPL تمرکز خواهد کرد.

در اوایل سال 2023، Infinite Block توسط کمیسیون خدمات مالی کره مجوز دریافت کرد تا به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی عمل کند. این یکی از چندین سازمانی شد که این مجوز را از رگولاتور کره جنوبی دریافت کرد.

Jung Gu-tae مدیر عامل Infinite Block اظهار داشت که انتظار می رود آخرین حرکت این شرکت باعث افزایش قابلیت اطمینان XRPL شود. این شرکت گفت: “ما نه تنها به محافظت از کاربر، بلکه در افزایش قابلیت اطمینان XRPL بر اساس انطباق مقررات داخلی و بین المللی کمک خواهیم کرد.”

اعتبار سنجی ها با تعیین مجموعه ای از تراکنش های نامزدی که می توانند برای بلوک بعدی در نظر گرفته شوند، به عنوان “خون حیات” شبکه عمل می کنند. کسانی که اعتبار سنج را اجرا می کنند باید اطمینان حاصل کنند که XRP Ledger به طور منظم به کار خود ادامه می دهد. برخلاف بیت کوین یا اتریوم، شبکه XRPL هیچ انگیزه ای برای اعتبار سنجی ارائه نمی دهد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodaySBI VC Trade، پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال غول مالی ژاپنی SBI Holdings، همچنین یک اعتبارسنجی XRP را آغاز کرده است. انتظار می رود این حرکت منعکس کننده صدای مشتریان SBI باشد که توکن را در اختیار دارند.

هفته گذشته، بنیاد XRP Ledger، یک سازمان غیرانتفاعی، Anodos Finance را نیز به لیست گره های منحصر به فرد خود (UNL) اضافه کرد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید