بنیاد XRP Ledger Node Validator جدید را انتخاب می کند


نسبت به سه شنبه اعلامیهAnodos Finance به لیست گره های منحصر به فرد بنیاد XRP Ledger (UNL) اضافه شده است.

این فهرست شامل 35 اعتباردهنده است که شرکت کنندگان قابل اعتماد شبکه محسوب می شوند.

Anodos Finance پس از حذف به درخواست Digifin.uk اضافه شد.

این پروژه گفت: “عضو بودن در UNL به این معنی است که ما اکنون یکی از بازیگران کلیدی در حفظ یکپارچگی و پایداری XRP Ledger هستیم. این مسئولیتی است که ما با افتخار و هیجان می پذیریم.” اصطلاح.

برای گنجاندن در UNL بنیاد XRP Ledger، اعتباردهنده باید با زیرساخت درجه تولید “بسیار در دسترس” باشد. یک اعتبارسنجی بالقوه باید یک شرکت کننده فعال در فرآیند رای گیری تغییر باشد. علاوه بر این، نهادی که در پشت نامزد اعتبارسنجی قرار دارد باید به وضوح شناسایی شود.

بنیاد XRP، یک سازمان مستقل و غیرانتفاعی، یکی از صادرکنندگان مورد اعتماد UNLها به همراه بنیاد XRP است.

نگرانی های تمرکز

بنیاد XRP Ledger از سه سال پیش شروع به انتشار لیست گره های توصیه شده خود کرد. قبل از این، ریپل (بنیاد XRP) و کویل، پلتفرم کسب درآمد از وب با بودجه ریپل، تنها نهادهای اصلی با UNL های خاص خود بودند. کویل، توسط استفان توماس، مدیر ارشد فناوری سابق ریپل، تاسیس شد ورشکسته.

سایر شبکه‌های بلاک چین، مانند بیت‌کوین و اتریوم، برای حفظ اجماع به فهرست از پیش تعریف‌شده‌ای از یادداشت‌های قابل اعتماد متکی نیستند. از آنجایی که ریپل به طور پیش‌فرض فهرستی از گره‌ها را ارائه می‌کند، اغلب به دلیل نگرانی‌های متمرکز انتقادات زیادی را دریافت می‌کند.

در واقع، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اشاره شده کنترل ریپل بر گره هایی که تراکنش ها را در طول نبرد طولانی قانونی خود با شرکت تأیید می کنند.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید