وکیل XRP پیش بینی عجیب بیت کوین جیم کرامر را مسخره می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

وکیل XRP جان دیتون او به تازگی به دلیل پیش بینی نادرست خود در مورد قیمت بیت کوین ، به جیم کرامر ، میزبان پول دیوانه CNBC ، ضربه تند وشدید زد.

دیتون که نماینده بیش از 75000 دارنده XRP در دعوای حقوقی بین Ripple و SEC است، به توییتی در مورد آخرین پیش بینی بیت کوین جیم کرامر با این جمله پاسخ داد: “خبر عالی. من به معنای واقعی کلمه بیت کوین بیشتری خریدم.”

کرامر، مدیر سابق صندوق تامینی، روز دوشنبه در یک بخش تلویزیونی گفت که بیت کوین “در اوج” است، تنها چند روز پس از ادعای اینکه ارز دیجیتال “اینجا برای ماندن” است.

پیش‌بینی‌های کرامر در جهت مخالف حرکت می‌کنند، از این رو پاسخ زیرکانه وکیل XRP است.

همانطور که انتظار می رفت، پیش بینی جیم کرامر دقیقا برعکس بود. بیت کوین به بالاترین حد در 21 ماه گذشته صعود کرد و به بالاترین سطح یک سال اخیر رسید.

بر اساس داده های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین 4.31 درصد افزایش یافت و به 46855 دلار رسید. بیت کوین در معاملات روز دوشنبه به 47330 دلار رسید. آخرین بار در آوریل 2022 بالای 47000 دلار معامله شد.

در روز چهارشنبه، SEC اولین مهلت خود را برای تأیید یا رد یکی از برنامه های ETF، Ark 21Shares، تعیین می کند. به طور گسترده پذیرفته شده است که تنظیم کننده ممکن است بیش از یک برنامه را در یک زمان تایید کند.

BlackRock، Grayscale و سایر ناشران آینده نگر بیت کوین ETF به روز رسانی های اخیر را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرده اند، از جمله افشای هزینه های قابل توجه، که اعتماد سرمایه گذاران را نسبت به احتمال تایید بیشتر افزایش می دهد.

بسیاری از سرمایه‌گذاران بر این باورند که اگرچه ممکن است تأثیر روز اول تأیید اغراق‌آمیز باشد، اما خود رویداد راه‌های جدیدی را برای جریان‌های نهادی به بیت‌کوین در بلندمدت ارائه می‌دهد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید