XRP به صندوق سرمایه گذاری بزرگ دیجیتال Grayscale برمی گردد


Grayscale، بزرگترین اپراتور محصولات سرمایه گذاری OTC مبتنی بر ارزهای دیجیتال، پس از بررسی های سه ماهه چهارم سال 2023، وزن اجزای صندوق را دوباره ارزیابی کرد. برخی آلتکوین‌های اصلی و دارایی‌های برتر DeFi از سبدهای Grayscale حذف شده‌اند، اما بازگشت XRP مورد انتظارترین توسعه است.

XRP و AVAX در، MATIC خارج: نمونه کارها به روز رسانی در مقیاس خاکستری

پس از تعادل مجدد در ژانویه 2024، Grayscale شروع به استفاده از درآمد نقدی خود برای خرید Avalanche (AVAX) و XRP، 10 آلتکوین برتر بر اساس ارزش بازار کرد. در ساختار به روز شده صندوق سرمایه بزرگ دیجیتال Grayscale (OTCQX: GDLC)، AVAX و XRP به ترتیب مسئول 1.14% و 2.54% از ارزش پرتفوی خواهند بود.

در همان زمان چند ضلعی (matic) از GDLC برداشته شد. تمام صندوق های Matic که از این محصول پشتیبانی می کنند توسط Grayscale فروخته می شوند. این تصمیم احتمالاً برای “پیشگام” معرفی POL به عنوان رمزنگاری هسته جدید اکوسیستم چند ضلعی 2.0 در نظر گرفته شده است.

بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) بیش از 91 درصد از سبد را تشکیل می دهند که از کل سهام GDLC پشتیبانی می کند. ارزهای دیجیتال سولانا (SOL) و کاردانو (ADA) 5.5 درصد از سبد را تشکیل می دهند.

ریپل شرکت SEC پس از اتهامات علیه ارقام برجسته ، XRP در 4 ژانویه 2021 از صندوق خارج شد. در اواسط ماه ژوئیه سال 2023 ، دادگاه ولسوالی منطقه جنوبی نیویورک حكم داد كه XRP امنیت نیست. درخواست تجدیدنظر SEC در اکتبر 2023 رد شد.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، بری سیلبرت در دسامبر 2023 از هیئت سرمایه گذاری Grayscale استعفا داد.

قیمت XRP به پایین ترین حد دو ماه اخیر سقوط می کند

Grayscale علاوه بر ارزیابی مجدد سبد GDLC خود، ساختار دارایی های پشتوانه یکی دیگر از محصولات محبوب خود، Grayscale DeFi Fund (OTCQB: DEFG) را نیز تنظیم کرد.

نماد CRV Curve DAO از نمونه کارها حذف شده است. از ژانویه 2024، صندوق فقط با Uniswap (UNI)، Lido Finance (LDO)، MakerDAO (MKR)، Aave (AAVE) و Synthetix (SNX) کار می کند.

با وجود موفقیت بزرگ (XRP به یکی از بزرگترین صندوق‌های ارز دیجیتال موجود برای مشتریان خرده‌فروش بازگشته است)، اقدام قیمت در حال از دست دادن قدرت خود است.

امروز در بورس های عمده نقدی به زیر 0.55 دلار رسید. بنابراین، قیمت XRP تمام دستاوردهای مربوط به مرحله اولیه روند صعودی را پاک کرد: نرخ های آن در پایان اکتبر 2023 به ارزش خود کاهش یافت.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید