دارندگان XRP 40.6 میلیون XRP از Major Exchange دریافت کردند


OKX، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، گزارش ماهانه اثبات ذخایر خود را معرفی کرده است که وضعیت وجوه کاربران، ذخایر ارز خارجی و نرخ پوشش را نشان می‌دهد. طبق آخرین داده ها، OKX بیش از 22.5 میلیارد دلار سرمایه و دارایی های رمزنگاری شده در پلتفرم خود دارد.

مرتبط با

اما چیزی که بسیار جالب بود این بود که دارایی‌های کاربران در رمزارز محبوب XRP با 40.6 میلیون توکن کاهش یافت و به 280.93 میلیون XRP رسید. این حجم بودجه توسط 288.69 میلیون XRP پشتیبانی می شود که نرخ پوشش 102٪ را ارائه می دهد.

مهم است که حجم وجوه کاربران در XRP در OKX برای دومین ماه متوالی کاهش یافته و در این مدت 14 درصد کاهش یافته است.

چه خبر است؟

با این حال، طبق همین داده ها، سرمایه کاربران در XRP ممکن است به جایی نرسد، برعکس، آنها به سمت دارایی های دیگر می روند.

به عنوان مثال، در حالی که ذخایر XRP در OKX کاهش یافته است، USDT از پایان ماه مارس 5 درصد افزایش یافته است. با اتریوم به عنوان آلتکوین اصلی، ذخایر صرافی در دوره مورد بررسی 2.14 درصد افزایش یافت. در یک استیبل کوین محبوب دیگر، ذخایر ارز USDC Circle از 223.69 میلیون به 289.33 میلیون در ماه مارس افزایش یافت. این حجم ها هنوز هم تمام وجوه کاربران در صرافی را پوشش می دهند و مقداری باقی مانده است.

""
منبع: OKX

XRP تنها ارز دیجیتالی نیست که چنین پویایی را در OKX نشان می دهد. به عنوان مثال، روند مشابهی در بیت کوین (BTC) و سولانا (SOL) دیده می شود.

مرتبط با

این امکان وجود دارد که دارندگان در واقع دارایی های خود را از بورس مرکزی خارج کنند و باعث چنین “تضعیف” شود. یا ممکن است سیل سرمایه‌ای به وجود بیاید و سرمایه‌گذاران کریپتو با تثبیت برخی از موقعیت‌های خود در دارایی‌ها وارد «کش رمزنگاری» شوند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید