XRP با وجود افزایش Ripple توسط بیت کوین کاملاً در حال شکست است


ارز دیجیتال XRP وابسته به ریپل در حال حاضر در مسیر ثبت نهمین ماه متوالی خود در برابر ارزهای دیجیتال پرچمدار بیت کوین قرار دارد.

از آنجایی که ریپل موفق شد در جولای گذشته به یک پیروزی قانونی جزئی در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دست یابد، XRP در حال حاضر ۷۲ درصد در برابر پادشاه کریپتو کاهش یافته است.

این توکن در می 2017 به بالاترین حد خود یعنی 0.00025 BTC رسید. اکنون 97 درصد از آن اوج کاهش یافته است.

همانطور که U.Today گزارش داد، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده آنالیسا تورس تا حدی از شرکت مستقر در سانفرانسیسکو حمایت کرد و حکم داد که فروش ثانویه توکن بسیار بحث برانگیز به منزله ارائه اوراق بهادار نیست. این تصمیم باعث افزایش قابل توجه قیمت XRP شد، اما کوتاه مدت بود.

استوارت آلدروتی وکیل برتر ریپل در ماه اکتبر راه اندازی شد وضعیت منحصر به فرد XRP در ایالات متحده به این دلیل است که این تنها ارز دیجیتال با وضوح نظارتی در ایالات متحده (به غیر از بیت کوین) است.

ریپل هم فعلاً از کار افتاده نیست. سال گذشته، قاضی تورس همچنین حکم داد که ریپل با فروش شرکتی XRP، عرضه اوراق بهادار را نقض کرده است. پسندیدن گزارش شده توسط U.TodaySEC از ریپل می خواهد که جریمه سنگین 2 میلیارد دلاری بپردازد. با این حال، ریپل می‌خواهد این مقدار عظیم را به مقدار کمی کاهش دهد. 10 میلیون دلاراستدلال کرد که این شرکت بی پروا قوانین اوراق بهادار را نادیده نمی گیرد زیرا به طور فعال با تنظیم کننده های ایالات متحده در ارتباط بود.

زمان نشان خواهد داد که تحولات آتی کیس ریپل چگونه بر قیمت XRP تاثیر خواهد گذاشت. اما تا کنون شفافیت نظارتی جدید توکن به افزایش قیمت معنادار تبدیل نشده است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید