وکیل دوستدار XRP می خواهد در جلسه کریپتو شهادت دهد


جان دیتون، وکیل برجسته ای که به خاطر حمایت از دارندگان ارزهای دیجیتال معروف است، این بیانیه را علنی کرد. داوطلب شد او در جلسه استماع آتی کنگره در مورد دارایی های دیجیتال شهادت خواهد داد.

دیتون که به دلیل نمایندگی بیش از 75000 دارنده XRP به عنوان amicus brief در پرونده Ripple و به دلیل مشارکت در پرونده LBRY.com شناخته شده است، تمایل خود را برای شرکت در جلسه جدید کنگره ابراز کرد.

این جلسه قرار است در 10 ژانویه توسط کمیته فرعی دارایی های دیجیتال، فناوری مالی و مشارکت کمیته خدمات مالی مجلس برگزار شود.

توصیه هایی برای صاحبان رمزارز

تلاش دیتون برای شهادت ناشی از تجربه گسترده او در نبردهای حقوقی مربوط به ارزهای دیجیتال است.

X در پست خود در رسانه های اجتماعی بر موقعیت منحصر به فرد خود در نمایندگی منافع دارندگان توکن فردی در مقابل شرکت های رمزنگاری تاکید کرد.

توییت دیتون آشکارا از رویکرد گری جنسلر، رئیس SEC برای محافظت از سرمایه گذاران انتقاد کرد و به تناقض در اقدامات SEC علیه کوین بیس اشاره کرد.

موضع صریح او منعکس کننده احساسات رو به رشد در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و سرمایه گذارانی است که احساس می کنند منافع آنها اغلب در بحث های نظارتی به حاشیه رفته است.

اهمیت جلسه آتی

این جلسه بر روی تغییر چارچوب انتصابات مرتبط با نوآوری توسط شورای نظارت بر ثبات مالی (FSOC) متمرکز خواهد بود.

اخیراً، FSOC بر نیاز کنگره به تصویب قوانینی برای رسیدگی به خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال تاکید کرده و بر نیاز به تعریف و تنظیم بازارهای نقدی و استیبل کوین‌های رمزنگاری تاکید کرده است. آخرین گزارش این شورا، نگرانی‌های مداوم در مورد آسیب‌پذیری‌ها در بازار کریپتو، از جمله نوسانات قیمت، اهرم بالا و خطرات امنیت سایبری را برجسته می‌کند.

این چارچوب در تعیین نحوه تنظیم موسسات مالی، از جمله آنهایی که در بخش کریپتو هستند، حیاتی است.

هدف این جلسه روشن کردن پیامدهای این تغییرات نظارتی برای نوآوری در فضای دارایی دیجیتال است.

با گنجاندن صداهایی مانند Deaton، این استماع می تواند دید جامع تری از اثرات مقررات بر سهامداران مختلف در اکوسیستم ارزهای دیجیتال ارائه دهد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید