XRP Creates Death Cross: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات مواجه است، XRP شاهد یک رویداد فنی مهم بوده است: تشکیل دومین متقابل مرگ در سال 2024.

این تحول توجه معامله گران و تحلیلگرانی را به خود جلب کرد که پیامدهای احتمالی چنین شکل گیری را ارزیابی کردند.

تلاقی مرگ زمانی اتفاق می‌افتد که یک میانگین متحرک کوتاه‌مدت، مانند میانگین متحرک 50 روزه، از میانگین متحرک بلندمدت، مانند میانگین متحرک 200 روزه، عبور کند و به طور کلی یک شاخص روند نزولی در نظر گرفته شود. برای XRP، این دومین بار است که چنین وضعیتی در سال رخ می دهد، پس از اولین مورد در پایان ژانویه.

در حالی که تلاقی مرگ اغلب نشانه فروش بالقوه است، به نظر می رسد همیشه عکس این موضوع در مورد XRP صادق باشد. تشکیل متقاطع مرگ نشان دهنده ته های اصلی یا موقتی است.

پس از اولین تلاقی مرگ در سال 2024، XRP یک مرحله پایین را تجربه کرد، که پس از بهبودی، قیمت تقریباً سه ماه بعد به 0.748 دلار رسید. این ممکن است به این دلیل باشد که وقتی صلیب مرگ ظاهر شد، قیمت قبلاً بیش از حد فروخته شده بود.

این روایت تاریخی بارقه‌ای از امید را برای سرمایه‌گذارانی ارائه می‌کند که بدانند آیا الگوی مشابهی پس از این صلیب مرگ دوم ظاهر می‌شود یا خیر.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD، اعتبار: TradingView

در زمان نگارش این مقاله، قیمت XRP با 2.49 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.494 دلار رسیده است. از آنجایی که بازار گسترده‌تر کریپتو با فشار فروش پیش از جلسه فدرال رزرو، که قرار است از روز سه‌شنبه آغاز شود و با تصمیم جدید نرخ بهره در روز چهارشنبه به پایان برسد، مواجه است. و کنفرانس مطبوعاتی

سرمایه گذاران منتظر راهنمایی در مورد چشم انداز نرخ های بهره هستند، زیرا نگرانی در مورد زمان کاهش نرخ بهره و میزان کاهش ممکن است در سال جاری مهم ترین نکته است.

بازارها امیدوار بودند تا اوایل ژوئن نرخ بهره را کاهش دهند، اما این برنامه به ماه سپتامبر به تعویق افتاد، زیرا داده های اقتصادی اخیر نشان داد که تورم باقی مانده است و اقتصاد انعطاف پذیر باقی مانده است.

چشم انداز فعلی بازار عدم اطمینان را در مورد پیامدهای تشکیل متقاطع مرگ برای XRP افزایش می دهد. اگر کاهش ادامه یابد، پیش‌بینی می‌شود که پشتیبانی اصلی بعدی XRP روی 0.467 دلار باشد، که مبنایی را برای دوبار بازگشت قیمت XRP در ماه آوریل تشکیل داد. از سوی دیگر، شکست بالاتر از میانگین متحرک 50 و 200 روزه ممکن است اولین سیگنال قدرت برای قیمت XRP باشد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید