XRP پشتیبانی حیاتی را با کاهش فشار فروش دیوانه تشکیل می دهد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بهبود سریع بازار خبر خوبی برای XRP و سرمایه گذاران آن است. با پیوستن به بازار گسترده‌تر، XRP با 4.71 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، 0.4354 دلار تغییر می‌کند. این از سرگیری رشد به کاهش زیان هفته گذشته به تنها 8.44 درصد کمک کرد.

ظهور مجدد XRP

پس از سقوط به 0.39 دلار در طول انحلال حماسی گاو در هفت روز گذشته، XRP این نقطه قیمت را به عنوان سطح حمایت بحرانی جایگزین کرده است. عملکرد تاریخی XRP آن را به یک دارایی جالب برای تماشا تبدیل می کند. تا کنون در سال جاری، XRP بدون هیچ سابقه ای از شکست پایدار تا به امروز، از خط روند 0.4 دلاری عبور کرده و از آن خارج شده است.

مرتبط با

مبارزات XRP به عنوان یک دارایی غالب در XRP Ledger چند وجهی است. علاوه بر مبارزه با رقابت سخت با جایگزین های غالب مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم، Ripple v. پرونده SEC نیز نقطه عطفی برای سکه شد.

از دسامبر 2020، زمانی که شکایت تا به امروز آغاز شد، رشد XRP در هاله ای از ابهام قرار داشت. اگرچه با کاهش فشار فروش فعلی وارد حالت ریکاوری شده است، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که اگر راه‌حل‌ها حل نشود و پرونده بسته نشود، ممکن است XRP در کوتاه‌مدت به موفقیت دست یابد.

اعتماد به تکامل XRP Ledger

علیرغم مانع اجتناب ناپذیر دادخواهی در SEC، XRP در حال به دست آوردن پتانسیل جدیدی از سایر موارد استفاده است که مستقیماً با آنها سروکار دارد. یکی از اینها XRP Ledger است که هدف آن تنوع بخشیدن به استخرهای سازنده بازار خودکار (AMM) برای خدمات گسترده به جامعه است.

مرتبط با

طرح پرداخت ریپل یکی دیگر از موارد استفاده ای است که XRP برای مدتی درگیر آن بوده است. این سکه یکی از پرکاربردترین ها برای پرداخت های برون مرزی در صنعت محسوب می شود. در حالی که طرفداران در مورد تأثیر این موارد استفاده اضافی بر قیمت XRP توافق دارند، هیچ اتفاق نظری در مورد اینکه چه زمانی سکه با ارزشی که بسیاری آن را می‌دانند مطابقت دارد، وجود ندارد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید