XRP با افزایش قیمت با الگوی نزولی روبرو می شود


به گزارش 100eyes Crypto Scanner، نمودار XRP الگوی واگرایی نزولی را در نمودار 60 دقیقه ای خود ثبت کرده است.

این مدل بر اساس رابطه بین قیمت ارز دیجیتال و نوسانگر شاخص قدرت نسبی (RSI) است که برای تعیین اینکه آیا یک دارایی خاص بیش از حد فروخته شده است یا خیر، استفاده می شود.

یک الگوی روند نزولی زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت یک ارز دیجیتال خاص (یا دارایی دیگر) به بالاترین حد جدید برسد در حالی که نوسان‌گر به بالاترین حد پایین‌تر می‌رسد.

یک واگرایی نزولی ممکن است نشان دهنده یک روند نزولی قیمت باشد، زیرا معمولاً نشان می دهد که حرکت صعودی در حال کاهش است.

در این مورد، XRP پس از رالی اوایل امروز، اوج کمتری را در نوسانگر ثبت کرد.

Mikybull تاجر اخیراً محبوب حدس بزن با توجه به اینکه شکست سطح مقاومت فعلی RSI قریب الوقوع است، به نظر می رسد که چیزها برای XRP “جالب” می شوند.

XRP در برابر بیت کوین ارزش پیدا کرد

بر اساس داده‌های CoinGecko، XRP در حال حاضر تقریباً 4 درصد افزایش یافته است و آن را به همراه Solana (SOL) یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته کرده است.

این در حالی است که بیت کوین در مدت مشابه 1.3 درصد کاهش یافت. XRP این بار حدود 5 درصد در برابر بیت کوین افزایش یافت. این عدم همبستگی در SEC v مشهود است. عدم وجود هرگونه تحول حقوقی جدید در پرونده ریپل باعث تعجب برخی از اعضای جامعه شده است.

شایان ذکر است که ارز دیجیتال مرتبط با ریپل برای 9 ماه متوالی در قرمز باقی مانده است. باید دید که آیا او می تواند در ماه مه امسال از پادشاه کریپتو پیشی بگیرد تا در نهایت این خط فاجعه بار را بشکند.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید