نقطه عطف تاریخی XRP Eyes در میان افزایش 6 درصدی حجم معاملات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP در 24 ساعت گذشته نرخ رشد نسبتاً آهسته‌تری نسبت به آلتکوین‌هایی مانند Shiba Inu (SHIB) ثبت کرده است. در زمان نوشتن این مقاله، XRP با قیمت 0.5299 دلار در حال تغییر است. کاهش 0.6 درصدی برخلاف ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال که با 1.2 درصد افزایش به 2.56 تریلیون دلار رسید.

مرتبط با

با وجود این بدبینی نسبی، XRP توانسته است تا این ماه 5.72 درصد رشد کند. مطابق داده ها از Cryptorank. با این سرعت، XRP در مسیری است که ماه را با شتاب صعودی به پایان می‌رساند و از می 2023، زمانی که رشد 9.84 درصدی را ثبت کرد، مسیر مشابهی را حفظ کرد. داده‌های تاریخی XRP احساسات متفاوتی را نشان می‌دهد، زیرا از سال 2014 عمدتاً در ماه می زیان را ثبت کرده است.

پس از سقوط 4.4 درصدی، 34.4 درصدی و 28.4 درصدی در می 2020، 2021 و 2022، ارز دیجیتال با افزایش 9.84 درصدی در می 2023 روند نزولی را شکست. بازیابی با XRP ادامه یافت. حجم معاملات این امر به احساسات صعودی در قیمت ارزهای دیجیتال در میان معامله‌گران نقدی و مشتقات اشاره دارد.

در حالی که XRP در حال آماده شدن برای بستن ماه می با افزایش قیمت است، تردیدهایی در مورد چشم انداز آن برای ماه آینده وجود دارد. داده های تاریخی Cryptorank نشان می دهد که ژوئن همچنان یکی از نزولی ترین ماه ها برای ارزهای دیجیتال است. از ژوئن 2018 برای XRP قرمز به پایان رسیده است و این شک و تردید را در مورد چگونگی غلبه بر این روند منفی در ماه آینده ایجاد می کند.

مرتبط با

یک کاتالیزور بسیار مهم در این حرکت به ذهن متبادر می شود و بستگی به توافق احتمالی دعوی بین آنها دارد. Ripple Labs و US SEC. در حالی که بحث چاره قبلا مطرح شده است، طرفین صبورانه منتظر تصمیم دادگاه در مورد این موضوع هستند.

علاوه بر این، پیشرفت در این زمینه XRP Ledger این اکوسیستم همچنین می‌تواند به آغاز بهبودی کمک کند که می‌تواند برای XRP در ماه ژوئن قابل توجه باشد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید