مدیر عامل Ripple پیش بینی کرد که XRP ETF “حتمی” است


براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، هنگام شرکت در کنفرانس اجماع اظهار داشت به نظر می رسد که یک صندوق قابل معامله در بورس XRP (ETF) در ایالات متحده “حتمی” است. رئیس Ripple همچنین پیش بینی کرد که سایر ETF های آلتکوین نیز ظهور خواهند کرد.

در یک تغییر سیاست بزرگ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به چندین ETF نقطه ای اتریوم چراغ سبز نشان داده است و قیمت ارز دیجیتال اصلی را به بالاترین سطح از اواسط مارس رسانده است.

مرتبط با

پس از تصویب ناگهانی فرم های 19b-4، ETF های اتریوم هنوز شروع به معامله نکرده اند. طبق گزارش‌های اخیر، تنظیم‌کننده از صادرکنندگان احتمالی درخواست کرده است که پیش‌نویس پرونده‌های S-1 را فوراً ارسال کنند.

راه اندازی ETF بیت کوین در ژانویه موفقیت بزرگی بود. رکورد شکن iShares Bitcoin Trust (IBIT) بلک راک توانسته است 20 میلیارد دلار از کل دارایی های تحت مدیریت را جمع آوری کند.

این اولین باری نیست که Garlinghouse با اطمینان ETF های آلتکوین را پیش بینی می کند. او همچنین گفت که چنین محصولاتی در ماه فوریه، ماه‌ها قبل از چرخش تکان دهنده SEC، در حال ظهور بودند. “غیرقابل اجتناب” بود.

مرتبط با

به نظر می رسد بانک چند ملیتی بریتانیایی استاندارد چارترد با گارلینگ هاوس موافق است. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayاو اخیرا پیش‌بینی کرد که XRP و Solana می‌توانند آلتکوین‌های بعدی باشند که ETF خود را در ایالات متحده دارند.

قانونگذاران طرفدار رمزارزها از SEC خواسته اند که ETF ها را برای سایر توکن ها به غیر از اتریوم تأیید کند. ناظران صنعت بر این باورند که صادرکنندگان بالقوه ETF می توانند از ضعف فعلی SEC برای راه اندازی ETF های آلتکوین استفاده کنند.

با این حال، مشخص نیست که تقاضا برای چنین محصولاتی چقدر خواهد بود. اخیراً رابرت میچنیک، رئیس دارایی های دیجیتال بلک راک اظهار داشت او گفت که مشتریانش علاقه «خیلی کم» به آلت کوین ها نشان می دهند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید