XRP یک بازگشت بزرگ را نشان می‌دهد، چرا Solana (SOL) با قیمت 130 دلار ایمن است، Shiba Inu (SHIB) به آستانه 0.000015 دلار می‌رسد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شیبا اینو جای پایی پیدا می کند
  • تثبیت سولانا

XRP ممکن است به سمت معکوس حرکت کند زیرا دارایی یک الگوی معکوس شمعدان ستاره صبحگاهی doji ترسیم کرده است. این اغلب اولین نشانه معکوس فنی برای دارایی است که برای مدت طولانی در حال حرکت به سمت پایین بوده است.

سه روز طول می کشد تا الگوی ستاره دوجی صبح شکل بگیرد. روز اول نشان دهنده ادامه روند نزولی با کندل نزولی بلند است. یک دوجی که نشان‌دهنده بلاتکلیفی بازار است، روز دوم را مشخص می‌کند. در روز سوم، یک شمعدان قوی صعودی تصویر را کامل می‌کند، که نشان‌دهنده تغییر حرکت احتمالی از خرس به گاو است.

تصویر مقاله
نمودار BTC/USDT از TradingView

برای XRP، این الگو نشان دهنده بازگشت احتمالی گاو نر است، زیرا می تواند نشان دهد که خرس ها شروع به از دست دادن زمین کرده اند. پس از یک وصله سخت برای بازار ارزهای دیجیتال، XRP اخیراً دوباره رشد کرده است. ترس از بازار و عدم اطمینان اقتصادی XRP را مانند بسیاری دیگر از دارایی های دیجیتال، در برابر فشار فروش سنگین آسیب پذیر کرده است.

ظهور الگوی ستاره صبحگاهی doji پایه ای فنی برای بهبود احتمالی فراهم می کند که می تواند علاقه مجدد خرید را جلب کند. اگرچه آنها می توانند مفید باشند، الگوهای فنی مانند ستاره صبحگاهی دوجی بی خطا نیستند. علاوه بر این، سرمایه گذاران باید شاخص های اقتصادی گسترده تر، تحولات اساسی و احساسات بازار را در نظر بگیرند.

این الگو حاکی از آن است که دارایی به پایین ترین سطح خود نزدیک شده است و خریداران برای معکوس کردن روند نزولی وارد بازار شده اند. اگر شتاب خرید ادامه یابد، XRP می تواند در آینده نزدیک شاهد بهبود بلندمدت باشد.

شیبا اینو جای پایی پیدا می کند

با وجود عملکرد فاجعه باری که برای چندین هفته شاهد آن بودیم، شیبا اینو همچنان ممکن است شگفتی های خوشایندی را برای ما به ارمغان بیاورد زیرا این دارایی در سطح قیمت فعلی حمایت می کند.

به بیان ملایم، قیمت Shiba Inu اخیراً آشفته بوده است. فشار فروش زیادی وجود داشت که باعث کاهش شدید ارز دیجیتال شد. از سوی دیگر، ثبات کوتاه مدت در حدود 0.000015 دلار، پایین بودن احتمالی را نشان می دهد. این سطح حمایت می تواند به عنوان مبنایی برای بهبود احتمالی در صورت بهبود شرایط بازار باشد.

مرتبط با

در حالی که سرمایه گذاران فرصتی برای خرید می بینند، جریان ورودی XRP سر به فلک می کشد

حمایت از عوامل متعددی ناشی می شود. در ابتدا، SHIB فرصتی جذاب برای خرید اسپلش برای سرمایه گذارانی ارائه می دهد که به دنبال سودهای سریع هستند، زیرا به طور قابل توجهی بیش از حد فروش می شود. یک دارایی بیش از حد فروخته شده اغلب با ورود خریداران به بازار برای استفاده از قیمت‌های پایین‌تر، یک رشد فنی را تجربه می‌کند.

این وضعیت فروش بیش از حد به SHIB فشار خرید بسیار مورد نیاز را همراه با یک رالی دلگرم کننده در بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال به همراه داشت. دومین عاملی که به تثبیت SHIB کمک کرد، عقب نشینی در بازار است.

فشار شدید فروش در چند هفته گذشته شروع به فروکش کرد و فضای بازار با ثبات تری پدید آمد. دارایی هایی مانند SHIB تثبیت شده اند و حتی ممکن است روند نزولی خود را به دلیل عادی سازی جریان های بازار معکوس کنند.

تثبیت سولانا

کاهش قیمت سولانا وحشیانه بود، اما به اندازه برخی دارایی های دیگر بد نبود. SOL با موفقیت توانسته است تا حدودی در پشتیبانی فنی 200 EMA بهبود یابد و در صورت کاهش فشار بر بازار ارزهای دیجیتال ممکن است به سمت بالا حرکت کند.

مرتبط با

نهنگ های زنجیره ای لینک را به قیمت 76 میلیون دلار خریداری کردند - چه اتفاقی می افتد؟

ثبات نسبی سولانا نتیجه عوامل متعددی است. اول، نوسانات زیادی در بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال وجود داشته است، به طوری که بسیاری از دارایی ها کاهش قابل توجهی داشته اند. بنابراین، تقاضای اساسی قوی وجود دارد زیرا سولانا می‌تواند موقعیت خود را بالاتر از سطح حمایت بحرانی 200 EMA حفظ کند.

از آنجایی که قیمت SOL اکنون بالای 200 EMA است، در صورت کاهش فشار فروش در بازار ارزهای دیجیتال، ممکن است فضایی برای رشد وجود داشته باشد. به علاوه، انجمن توسعه دهندگان و پشتیبانی Solana قدرت بیشتری را ارائه می دهند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید