XRP “نفرین شده” توسط مکس کایزر – “رفتن به صفر در برابر بیت کوین”


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • مکس کایزر از XRP انتقاد کرد و کاهش قیمت را پیش بینی کرد
  • کایزر از نسیم طالب کاربر سابق بیت کوین انتقاد می کند

ماکس کایزر، ماکسیمالیست بیت کوین، بار دیگر انتقاد خود از XRP را به شبکه X/Twitter رسانده و مدعی شده است که این ارز دیجیتال در برابر بیت کوین در آینده سقوط خواهد کرد.

مکس کایزر از XRP انتقاد کرد و کاهش قیمت را پیش بینی کرد

کایزر بار دیگر از ارز دیجیتال XRP وابسته به ریپل انتقاد کرد و آن را “زباله متمرکز” نامید. کایزر اضافه کرد که XRP در برابر بیت کوین به صفر می رسد.

این باعث شد که او بگوید “اگر دولت ها بیت کوین را با فیات بخرند، چه کسی می تواند بگوید که آن را با XRP نمی خرند؟” پاسخ او به سوال یکی از اعضای جامعه رمزنگاری بود.

کایزر از اوایل دهه 2010 طرفدار بیت کوین بوده است و در طول دورانی که به عنوان روزنامه نگار مالی فعالیت می کرد، بیت کوین را در همه جا تبلیغ می کرد و همچنان به تبلیغ آن در توییتر ادامه می دهد.

مکس کایزر اغلب از آلت کوین ها انتقاد می کند و معتقد است که بیت کوین تنها ارز دیجیتال غیرمتمرکز در بازار ارزهای دیجیتال است. قربانی دیگر سولانا (SOL) است که اخیراً دچار قطعی شدید شد و کایزر تغییری را برای انتقاد از SOL و تیم پشت سر آن از دست نداد.

کایزر در چند سال گذشته در السالوادور زندگی می کند و به عنوان مشاور بیت کوین رئیس جمهور نایب بوکله، که در سال 2021 بیت کوین را پول ملی کشور اعلام کرد و استفاده از هر گونه آلت کوین را در داخل کشور ممنوع کرد، کار می کرد. اخیراً بوکله برای دومین دوره ریاست جمهوری خود مجدداً انتخاب شد.

کایزر از نسیم طالب کاربر سابق بیت کوین انتقاد می کند

مکس کایزر اخیراً در توییتی از نسیم طالب، حامی سابق بیت کوین و نویسنده کتاب تأثیرگذار «قوی سیاه» انتقاد کرد. طالب در توییتی نوشت که در سال 2021 دارایی های بیت کوین خود را فروخت زیرا از بیت کوین ناامید شده بود و معتقد بود که هم به عنوان ارز و هم به عنوان پوششی در برابر شکست بانک ها شکست خورده است.

کایزر در توییتی از کریگ رایت خالق خودخوانده بیت کوین (بنیانگذار بیت کوین ساتوشی ویژن (BSV)) انتقاد کرد. او خاطرنشان کرد: “مشاهده دروغ های کریگ به قدری آسان بود که هیچ کس به جز چند احمق به شدت خودشیفته دل به آنها نمی زد.” در GIF به اشتراک گذاشته شده توسط کایزر، چهره نسیم طالب در حال برخورد با چکش به سر خود دیده می شود.

در سال 2021، طالب و یک نفر دیگر از بیت کوین، نوریل روبینی (که در بازارهای مالی با نام “دکتر دووم” شناخته می شود)، در کنفرانسی که توسط همکار رایت، میلیونر و بنیانگذار CoinGeek، Calvin Ayre، سازماندهی شده بود، شرکت کردند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید