XRP افزایش قیمت با تاخیر را هدف قرار می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با وجود تلاش های ژوئن برای مهار روند رشد منفی که در دهه گذشته شناخته شده بود، XRP در این ماه نسبتا راکد باقی مانده است. در حالی که واقعیت خیره کننده است، گاوهای XRP به چیزی که تحلیلگران به عنوان بهبود طولانی قیمت برچسب می زنند، توجه دارند که می تواند به ارز دیجیتال کمک کند تا بالاترین قیمت سال گذشته را در 0.8875 دلار دوباره آزمایش کند.

XRP چه کاری متفاوت انجام می دهد؟

هنگام فشار برای افزایش قیمت، عوامل بنیادی اغلب با افزایش قیمت قریب‌الوقوع همراه هستند. در مورد XRP، بیشتر تلاش‌های توسعه‌دهندگان XRP Ledger سود چندانی در قیمت نداشته است.

مرتبط با

با وجود راه اندازی موتور Automated Market Maker (AMM) و ظهور چندین استخر فعال در لجر، قیمت XRP در ماه گذشته در محدوده قیمتی 0.4879 تا 0.5561 دلار باقی ماند.

تأثیر قفل سپرده ریپل نیز به محبوب‌ترین روش‌ها بر قیمت XRP تأثیری نداشت. با میلیون‌ها XRP که ماهیانه قفل شده و از سپرده‌گذاری آزاد می‌شوند، سطح بهینه رقت وجود دارد که به XRP کمک می‌کند تا با تقاضای نقدینگی سازگار شود.

ناظران بازار به طور کلی نگران مسیر رشد XRP هستند، به ویژه دعوای حقوقی جاری بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و شرکت پرداخت بلاک چین ریپل لبز.

نوآوران بیشتری به دنبال برنامه های غیرمتمرکزتر (dApps) در XRP Ledger هستند که می تواند به افزایش تقاضا برای XRP و در نهایت قیمت آن کمک کند.

اثر نهنگ

بسیاری از تحلیلگران افزایش آهسته قیمت XRP را به عنوان یک دوره پنهان در نظر گرفتند. این به این دلیل است که سکه اغلب مورد علاقه تراکنش های نهنگ است که در آن میلیاردها XRP روزانه معامله می شود.

مرتبط با

همراه با این اصول، تحلیلگران خوشبین هستند که قیمت XRP نه تنها می تواند از سطح قیمت 1 دلار فراتر رود، بلکه 3.84 دلار ATH را نیز مجدداً آزمایش می کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید