روند دلار XRP با 1.3 میلیون دلار ورودی به عنوان جریان خروجی بیت کوین ادامه دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • حجم معاملات در حال کاهش است
  • XRP برجسته است

در یک محیط بازار که با احساسات محتاطانه و تغییر رفتار سرمایه‌گذاران مشخص شد، محصولات سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال برای دومین هفته متوالی مجموع خروجی 206 میلیون دلاری را ثبت کردند. با این حال، XRP به عنوان یک استثنا با ورودی 1.3 میلیون دلار ظاهر شد و روند کلی را به چالش کشید.

حجم معاملات در حال کاهش است

طبق آخرین اخبار CoinShares گزارش، حجم تراکنش های محصولات قابل مبادله دارایی دیجیتال (ETP) اندکی کاهش یافت و به 18 میلیارد دلار رسید. این حجم ها 28 درصد از کل حجم تراکنش های بیت کوین را تشکیل می دهند. این میزان نسبت به یک ماه قبل 55 درصد بوده است. بیت کوین که همچنان بر بازار تسلط دارد، شاهد خروج 192 میلیون دلاری بود.

با این حال، محصولات بیت کوین کوتاه شده تنها 0.3 میلیون دلار خروجی داشتند که نشان می دهد سرمایه گذاران علاقه ای به سرمایه گذاری روی احساسات منفی ندارند. این احساسات منفی عمدتاً توسط صندوق های ETF ایالات متحده ایجاد شد که خروجی 244 میلیون دلاری را ثبت کردند. در حالی که ETF های تاسیس شده بیشترین ضربه را خوردند، ETF های تازه منتشر شده همچنان به جذب جریان های ورودی ادامه دادند، البته با نرخ کمتری نسبت به هفته های گذشته.

در همین حال، اتریوم خروجی 34 میلیون دلاری را به ثبت رساند و ششمین هفته متوالی جریان منفی خود را رقم زد. با این حال، محصولات چند دارایی با 9 میلیون دلار ورودی در هفته گذشته بهبود یافتند. لایت‌کوین و چین‌لینک نیز به ترتیب 3.2 میلیون دلار و 1.7 میلیون دلار ورودی مثبت داشتند.

XRP برجسته است

در میان روند شکست گسترده تر، XRP با ورودی 1.3 میلیون دلار برجسته شد. این افزایش غیرمنتظره در علاقه را می توان به عوامل خاصی نسبت داد که تقاضا برای XRP را افزایش می دهد. یکی از عوامل بالقوه می تواند پذیرش فزاینده آن باشد. نوسانراه حل های فن آوری، به ویژه پلت فرم پرداخت مرزی آن.

عملکرد قیمت XRP علاوه بر 1.3 میلیون دلار ورودی، بر دوام و جذابیت آن برای سرمایه گذاران تاکید می کند. XRP که در حال حاضر 0.5336 دلار قیمت دارد، در 24 ساعت گذشته 0.82 درصد افزایش و در هفته گذشته 3.01 درصد افزایش یافته است.

حجم معاملات 24 ساعته XRP نیز 12.61 درصد افزایش یافت و به 1,129,623,228 دلار رسید. این افزایش حجم تراکنش نشان دهنده افزایش فعالیت و علاقه به XRP است. این نشان می دهد که این دارایی همچنان توجه سرمایه گذاران کوتاه مدت و سرمایه گذاران بلند مدت را به خود جلب می کند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید