بازگشت وحشیانه XRP: 3 سطح قیمت برای تماشا


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP به طرز وحشیانه ای در سطح مقاومت 200 EMA رد شد. به دنبال تلاش برای حفظ ثبات، XRP یک تغییر شدید از میانگین متحرک را تجربه کرده است که نشان‌دهنده یک دوره بالقوه مشکل‌ساز برای دارایی است.

در حال حاضر، XRP در سطح قیمت 0.52 دلار است که قبلا به عنوان یک پشتیبانی قوی عمل می کرد. این بدان معناست که در گذشته زمانی که قیمت XRP به این سطح کاهش می‌یابد، معمولاً دوباره افزایش می‌یابد که نشان می‌دهد خریداران به این نقطه قیمتی قدم گذاشته‌اند. انعطاف پذیری سطح 0.52 دلار یک بار دیگر در حال آزمایش است.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

با نگاهی به زیر، دومین سطح قیمتی که باید به آن توجه کنید 0.47 دلار است. این علامت قیمت به عنوان یک سطح حمایت بلند مدت عمل می کند و مبنایی برای افزایش قیمت های گذشته XRP بود. اگر قیمت به زیر این نقطه سقوط کند، XRP ممکن است با مشکلات مهمی روبرو شود که احتمالاً نشانه‌ای از رکود عمیق‌تر و طولانی‌تر بازار است.

سومین و تا حدودی شکننده قیمت پشتیبانی 0.41 دلار است. این سطح به عنوان آخرین خط دفاعی در نظر گرفته می شود و انتظار می رود در صورت ادامه کاهش قیمت XRP مقاومت محدودی ارائه دهد. کاهش به این سطح می‌تواند منجر به بازگشت طولانی‌مدت شود که سرمایه‌گذاران امیدوارند XRP بتواند از آن اجتناب کند.

برای رشد، اگر XRP بتواند بالاتر از این سطوح حمایتی کلیدی باقی بماند و شروع به افزایش کند، ابتدا باید موقعیت خود را بالای 200 EMA بازیابی کند. از اینجا، مقاومت بالقوه می تواند نزدیک به محدوده 0.55 تا 0.57 دلار در جایی که تثبیت قیمت قبلی رخ داده است، تشکیل شود.

آینده XRP اکنون تا حد زیادی به توانایی آن در حفظ این سطوح پشتیبانی حیاتی بستگی دارد. اگر فشار خرید در بازار افزایش یابد و این سطوح حفظ شود، XRP فرصتی برای تثبیت و جبران بخشی از ضررهای اخیر خود دارد. با این حال، یک وقفه در زیر می تواند حضور XRP در بازار را بیشتر به چالش بکشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید