تحلیلگر برتر می گوید 900 درصد افزایش XRP شروع به افزایش می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق داده‌های CoinMarketCap، XRP در یک روند صعودی خفیف اما قابل توجه قرار دارد زیرا قیمت آن در ۲۴ ساعت گذشته با ۰.۶ درصد افزایش به ۰.۶۲۱۲ دلار رسیده است. بر اساس این روند، تحلیلگر ارشد بازار EGRAG CRYPTO گفت: موضوع پیش‌بینی فوق‌العاده صعودی برای ارز دیجیتال افزایش احتمالی تا 900 درصدی را در بلندمدت مشاهده می‌کند.

تحلیل XRP صعودی

EGRAG CRYPTO برای شروع تجزیه و تحلیل خود اشاره کرد که روندهای تاریخی نشان دهنده افزایش قریب الوقوع قیمت با افزایش 6 تا 10 برابری است. با توجه به نمودار قیمت دو هفته ای XRP که او به اشتراک گذاشت، ارزش XRP تقریباً 902.85٪ در حدود سال 2017 افزایش یافت، زمانی که EMA 21 به بالای EMA 55 رسید.

این راه‌اندازی از سال 2017 شاهد جهش سکه از حدود 0.007 دلار به 0.0646 دلار بود و به نظر می‌رسد این راه‌اندازی دوباره در حال بازی است. EGRAG CRYPTO با اعلام دو هدف احتمالی قیمت در صورت رسیدن به تاریخ، پیش‌بینی کرد که XRP می‌تواند تا 900 درصد افزایش یابد و به 5.5 دلار برسد و با توجه به احتیاط بیشتر، ارز دیجیتال می‌تواند 584 درصد به 4 دلار افزایش یابد.

EGRAG یکی از تحلیلگرانی است که فکر می‌کند XRP افزایش خواهد یافت، و او اغلب تحلیل‌های فنی و بنیادی را به اشتراک می‌گذارد که نشان می‌دهد رشد ارز دیجیتال قریب‌الوقوع است.

کاتالیزورهای قابل مشاهده XRP و بادهای مخالف

برخلاف بسیاری از دارایی‌هایی مانند بیت‌کوین، که بالاترین قیمت تاریخ (ATH) بیش از 73000 دلار را در این ماه ثبت کردند، XRP هنوز 83.6 درصد از بالاترین قیمت خود یعنی 3.84 دلار کاهش یافته است.

پرونده XRP که هنوز به نتیجه نرسیده است، کریپتوکارنسی و آزمایشگاه ریپل. نشان دهنده یک منفی بزرگ برای با این حال، اگر این پرونده در میان ادعاهای نزدیک به 2 میلیارد دلار از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به نتیجه مطلوب برسد. XRP ممکن است افزایش زیادی داشته باشد که قیمت آن را بالاتر می برد.

به طور خاص، تز EGRAG CRYPTO، همراه با سایر تحلیلگران بازار، در مورد رشد XRP بر اساس نقش ارز دیجیتال در تسهیل پرداخت ها است، ویژگی که چشم انداز رشد فوق العاده ای در بلند مدت دارد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید