XRP یک جریان عظیم 1.2 میلیون دلاری در میان شکست بیت کوین جذب می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP به یک جریان عظیم 1.2 میلیون دلاری دست یافت. این در تضاد شدید با خروجی قابل توجه بیت کوین در هفته گذشته است.

این روند نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران علاقه خود را به ارزهای دیجیتال یا آلت‌کوین‌های جایگزین افزایش می‌دهند زیرا به دنبال تنوع بخشیدن به پرتفوی خود در میان عدم اطمینان بازار هستند.

هجوم اخیر به XRP فقط یک اتفاق معمولی نیست، بلکه نشان دهنده تغییر گسترده‌تری در احساسات در بین سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال است. در حالی که بیت کوین مجموعاً 904 میلیون دلار خروجی داشت، XRP توانست 1.2 میلیون دلار جذب کند که جذابیت فزاینده آلتکوین را نشان می دهد.

طبق آخرین گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال رکورد خروجی هفتگی 942 میلیون دلاری داشتند. این اولین بار پس از یک دوره هفت هفته ای از ورودی های بی سابقه به مبلغ 12.3 میلیارد دلار بود.

کاهش اخیر قیمت منجر به بی میلی سرمایه گذاران شده است که منجر به ورود به میزان قابل توجهی کمتر به ناشران جدید ETF ایالات متحده شده است. که شاهد ورود 1.1 میلیارد دلار بود که تا حدودی خسارات قابل توجه 2 میلیارد دلاری Grayscale را جبران کرد.

بیت‌کوین ۹۶ درصد جریان‌ها را با خروجی‌های ۹۰۴ میلیون دلاری تشکیل می‌دهد، در حالی که بیت‌کوین کوتاه خروجی‌های کوچکی را تجربه کرد که مجموعاً ۳.۷ میلیون دلار بود. اتریوم، سولانا و کاردانو نیز متحمل ضرر شدند و به ترتیب 34 میلیون دلار، 5.6 میلیون دلار و 3.7 میلیون دلار خروجی ثبت کردند.

جدایی وجوه از بیت کوین و اتریوم که به مجموع خروجی 976 میلیون دلاری رسید، دریچه ای از فرصت را برای آلتکوین هایی مانند XRP و Litecoin باز کرد.

بقیه فضای آلتکوین، از جمله XRP، عملکرد خوبی داشتند و شاهد ورودی خالص 16 میلیون دلاری بودند.

در زمان نگارش، XRP با 0.92% افزایش در ساعت گذشته به 0.638 دلار رسیده است. قیمت XRP از زمان کاهش به 0.598 دلار در روز جمعه به طور پیوسته افزایش یافته است.

اگر XRP امروز در سبز بسته شود و به بالاترین حد روزانه خود یعنی 0.6422 دلار در جلسه معاملاتی امروز برسد، سومین روز متوالی سود خود را تکمیل خواهد کرد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید