XRP در میان سختی بازار آلتکوین، 1.2 میلیون دلار ورودی جذب می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس آخرین گزارش CoinShares، XRP، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، هفته گذشته 1.2 میلیون دلار ورودی جذب کرد. این افزایش با فعالیت ضعیف مشاهده شده در بازار گسترده تر آلتکوین در تضاد است.

بر اساس گزارش اخیر CoinShares که اخیراً منتشر شده است، 2 میلیارد دلار جریان ورودی به سرمایه گذاری دارایی دیجیتال وارد شده است که مجموع پنج هفته گذشته را به 4.3 میلیارد دلار رسانده است.

بیت کوین بار دیگر با جریان ورودی 1.97 میلیارد دلار تمرکز اصلی بود، در حالی که آلت کوین های غیر از اتریوم حرکت کمی را تجربه کردند. اتریوم با افزایش خوش‌بینی از ETF‌های نقطه‌ای، بیشترین ورودی هفته خود را از ماه مارس به ثبت رساند که در مجموع به ۶۹ میلیون دلار رسید.

طبق گزارش CoinShares، XRP به همراه Fantom به ترتیب با 1.2 میلیون دلار و 1.4 میلیون دلار درآمد کسب کردند.

در حالی که XRP مطرح شد، سایر آلتکوین ها فقط ورودی های جزئی را مشاهده کردند. سولانا، لایت کوین و چین لینک ورودی 0.7 میلیون دلاری را تجربه کردند، در حالی که بایننس تنها 0.2 میلیون دلار دریافت کرد.

XRP روند افزایش ورودی به صورت هفتگی را نشان می دهد. هفته گذشته، XRP 0.8 میلیون دلار تولید کرد که از 0.4 میلیون دلار در هفته قبل افزایش داشت.

مرتبط با

در حالی که توضیح واقعی ناشناخته است، دلایل افزایش جریان XRP می تواند به دلیل عوامل مختلفی از جمله تغییر در علاقه سرمایه گذار باشد.

اقدام قیمت XRP

در زمان نگارش این مقاله، XRP با 0.37 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.496 دلار رسیده است. XRP از زمان کاهش شدید روز جمعه به پایین‌ترین سطح 0.454 دلار در محدوده‌ای محدود معامله می‌شود.

XRP به پایین تر از سطح SMA 50 روزانه در 0.522 دلار بازگشته است، که احتمال تثبیت یا معاملات دامنه را در کوتاه مدت افزایش می دهد.

مرتبط با

اولین نشانه قدرت می تواند شکستن SMA 50 روزانه (0.522 دلار) باشد. در این مورد، اگر قیمت XRP بشکند و به بالای 0.54 دلار بسته شود، می تواند نشان دهنده این باشد که گاوها در تلاش برای بازگشت هستند. XRP ممکن است به مانع سربار 0.57 دلار برسد.

در مقابل، XRP می‌تواند سطح 0.46 دلار را مجدداً آزمایش کند، اگر قیمت به زیر محدوده پشتیبانی فعلی در 0.48 دلار سقوط کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید