XRP 1.2 میلیون دلار ورودی و 40 تریلیون دلار SHIB به دست می آورد در حالی که گاوها و خرس ها با هم برخورد می کنند، Cardano بر بحث های رسانه های اجتماعی تسلط دارد: خلاصه اخبار Crypto از U.Today


U.Today سه خبر پر صحبت روز گذشته را آماده کرد.

XRP در بحبوحه رکود بازار آلتکوین 1.2 میلیون دلار ورودی جذب می کند

همانطور که اخیرا توسط CoinShares گزارش شده است، هفته گذشته XRP جریان های خارج شده 1.2 میلیون دلار این افزایش در تضاد کامل با فعالیت ضعیفی است که در بازار گسترده تر آلتکوین مشاهده می شود. در مقایسه با XRP، آلتکوین‌های دیگر نمی‌توانند چنین جریان ورودی زیادی داشته باشند. سولانا، لایت کوین و چین لینک ورودی 0.7 میلیون دلاری را تجربه کردند، در حالی که بایننس تنها 0.2 میلیون دلار دریافت کرد. قابل توجه، XRP روند افزایشی جریان ورودی را به صورت هفتگی نشان می دهد. هفته گذشته، XRP 0.8 میلیون دلار تولید کرد که از 0.4 میلیون دلار در هفته قبل افزایش داشت. ممکن است دلایل مختلفی پشت هجوم XRP وجود داشته باشد، از جمله تغییر در علاقه سرمایه گذاران، اما دلیل دقیق آن هنوز ناشناخته است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، XRP با 4.17 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با 0.4819 دلار معامله می‌شود.

40 تریلیون شیبا اینو (SHIB) در هنگام برخورد گاو نر و خرس در کانون توجه قرار گرفت

بر اساس حرکت قیمت فعلی شیبا اینو، پول میم با تم سگ ممکن است در راه باشد یک سطح پشتیبانی بسیار مهم 40 تریلیون توکن SHIB. طبق داده های IntoTheBlock، 51350 آدرس دارای 40.08 تریلیون SHIB در محدوده 0.000019 تا 0.000023 دلار هستند. این بسیار نزدیک به قیمت فعلی بازار 0.0000232 دلار است. محدوده 40 تریلیون توکن به عنوان پشتیبان حیاتی برای Shiba Inu ظاهر شده است. اگر این حمایت پابرجا باشد، می‌تواند مبنای یک بهبود بالقوه قیمت باشد. از سوی دیگر، اگر پشتیبانی شکست بخورد، SHIB ممکن است با فشار نزولی بیشتری مواجه شود، به طور بالقوه تا $0.000014. مبارزه پرمخاطره بین گاوها و خرس‌ها اکنون سطح حمایت 40 تریلیون SHIB را به منصه ظهور رسانده است و هر کدام تلاش می‌کنند قیمت را به نفع خود تحمیل کنند. نتیجه این مبارزه می تواند مسیر قیمت کوتاه مدت SHIB را تعیین کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که برنده چه کسی خواهد بود.

مرتبط با

کاردانو (ADA) بر بحث های رسانه های اجتماعی مسلط است

داده های ارائه شده توسط Santiment نشان می دهد که: کاردانو از نظر مشارکت در رسانه های اجتماعی پیشتاز رقابت است. چنین افزایشی در فعالیت در میان کاربران رسانه های اجتماعی به دلیل اعلامیه اخیر چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano است. مثل قبل گزارش شده است توسط U.Today Hoskinson به اشتراک گذاشت: x پست در 9 ژوئن اعلام شد که شبکه در آستانه هارد فورک چانگ قرار دارد. به گفته بنیانگذار، انتظار می رود هارد فورک مهم ترین توسعه برای کاردانو و کل صنعت باشد. خوش بینی هاسکینسون باعث ایجاد بحث های پرشور در رسانه های اجتماعی شد و بسیاری از کاربران از دیدگاه صعودی او حمایت کردند. با این حال، این هیاهو منجر به افزایش قابل توجهی در قیمت ADA نشد. طبق گزارش CoinMarketCap، از زمان نوشتن این مقاله، ADA با افت 6.42 درصدی در 24 ساعت گذشته، 0.419 دلار تغییر می کند.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید