XRP در مرکز بحث های داغ قرار دارد، سامسون موو بیانیه انتقادی بیت کوین را بیان می کند، شیبا اینو در آستانه شکستن مقاومت 1.3 تریلیون SHIB است: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today


U.Today خلاصه ای از سه خبر پرمحبوب آخر هفته را آماده کرده است.

آیا XRP مرده است؟ بحث های جامعه

آخر هفته گذشتهجامعه XRP خود را در یک بحث داغ در مورد آینده توکن XRP قرار داده است. همه چیز از چیزی شروع شد x پست توسط Nick “Crypto Crusader” (@NCashOfficial)، که ادعا کرد توکن وابسته به Ripple یک “کلاهبرداری” و “مرده” است. او از جامعه XRP خواست تا بر افزایش FUD و بدبینی در میان حامیان توکن به دلیل عملکرد ضعیف دارایی علیرغم پیروزی ریپل تاکید کند. این تحلیلگر در مورد اثرات موج دار سقوط FTX صحبت کرد، که بسیاری معتقدند صرافی های بزرگی مانند Binance و Coinbase را از بین می برد. با این حال، بازار در ژانویه 2023 دوباره رشد کرد و ثابت کرد که شک‌ها اشتباه می‌کنند. پیامی که نیک می‌خواهد به طرفداران XRP بدهد ساده است: XRP نباید توسط ترسوها نگه داشته شود، به‌ویژه در دوره‌هایی که نوسانات زیاد و نزولی هستند. جای تعجب نیست که این پست توجه بسیاری از علاقه مندان به XRP را به خود جلب کرد. پاسخ به انتقاد از XRP متفاوت بود، اما بیشتر خوش بینانه بود. در حالی که برخی بر استراتژی های سرمایه گذاری بلندمدت و اهمیت تنوع تاکید داشتند، برخی دیگر بر ارزش بنیادی آنچه ریپل ساخته است تاکید کردند.

بیانیه مهم بیت کوین منتشر شده توسط Samson Mow: “عرضه هرگز تقاضا را برآورده نخواهد کرد”

به زودی x پستمدیر عامل شرکت سامسون مو دیدگاه صعودی خود را به اشتراک گذاشت در بیت کوین به گفته وی، در مورد بیت کوین، شوک عرضه هرگز پاسخگوی شوک تقاضا نخواهد بود، یعنی پس از نصف شدن بیت کوین که انتظار می رود در اواسط آوریل رخ دهد، عرضه کاهش می یابد. این بار، مو به اشتراک گذاشت که عرضه بیت کوین هرگز تقاضا را برآورده نخواهد کرد. مدیرعامل در پست قبلی خود اشاره کرد که قیمت بزرگترین ارز دیجیتال جهان در چند روز گذشته رو به افزایش بوده و خرس هایی که منتظر سقوط بیت کوین به محدوده 30000 دلار (به قول او 0.03 میلیون دلار) بودند، از دست رفتند. الان فوق العاده ساکته بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 48904 دلار در حال تغییر است که نسبت به هفته گذشته 14.15 درصد افزایش یافته است.

شیبا اینو در آستانه شکستن مقاومت 1.3 تریلیون SHIB است

آخرین داده های زنجیره ای نشان می دهد که Shiba Inu در شرف شکسته شدن است سطح مقاومت قابل توجهی این مکان از دیرباز به عنوان میدان جنگ برای خریداران و فروشندگان بوده است. در حال حاضر، SHIB در آستانه خروج از خوشه سودآوری است که در محدوده قیمتی 0.000009 تا 0.00001 دلار است. این منطقه بسیار مهم است زیرا از بیش از 1.3 تریلیون SHIB تشکیل شده است که مقدار زیادی نشان دهنده فشار فروش بالقوه است. غلبه بر این مانع یک نقطه عطف فنی و روانی برای SHIB است زیرا می تواند فشار فروشندگانی را که به دنبال خروج از موقعیت خود هستند کاهش دهد. کاهش مقدار توکن ها در پشته سودآوری به این معنی است که فشار فروش به تدریج کاهش می یابد و حرکت رو به جلو را برای شیبا اینو آسان تر می کند. اگر این روند ادامه یابد، آینده SHIB به طور فزاینده امیدوارکننده‌ای به نظر می‌رسد و به دارایی فرصتی برای افزایش بدون خطر فروش عمده می‌دهد.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید