مهلت اعتراض XRP توسط NYDFS تمدید شد


جیمز مورفی، کارشناس حقوقی در Ludlow Street Advisors گرفته شده X (توئیتر سابق) اعلام کرد که وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک مهلت خود را برای تصمیم گیری در مورد درخواست تجدیدنظر اداری خود در مورد امتناع این وزارتخانه از ارائه هرگونه سندی در مورد حذف توکن XRP از “لیست سبز” تمدید کرده است.

مورفی از تصمیم NYDFS مبنی بر حذف XRP از فهرست متحیر شد، زیرا دادگاه حکم داد که فروش ثانویه آن به منزله ارائه اوراق بهادار نیست. در همان زمان، اتریوم با وجود مشکلات نظارتی توانست جایگاه خود را در لیست سبز وزارتخانه حفظ کند.

بنابراین، تحلیلگر حقوقی می‌خواهد بداند چه چیزی در پس تصمیم برای حذف توکن متصل به ریپل وجود دارد.

در اوایل این ماه، مورفی شکایت کرد که NYDFS از ارائه یک سند واحد در پاسخ به درخواست آزادی اطلاعات (FOI) خودداری کرد.

اگر درخواست تجدیدنظر رد شود، وکیل قصد دارد به دلیل عدم شفافیت، بخش را به دادگاه بکشاند. در حال حاضر، مورفی NYDFS را تشویق می کند تا به طور داوطلبانه چنین رکوردهایی را تولید کند.

اکتبر گذشته، آژانس دولتی دستورالعمل های خود را در مورد فهرست و حذف ارزهای دیجیتال به روز کرد.

در آن زمان، XRP از لیست توکن های از پیش تایید شده برای لیست های صرافی حذف شد. Litecoin (LTC) و Dogecoin نیز از لیست سبز حذف شدند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، خاطرنشان کرد که XRP تنها رمز ارز دیجیتال با وضوح نظارتی پس از پیروزی نسبی این شرکت در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در سال گذشته است.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید