مکس کایزر: اوراق بهادار XRP و ETH با تضمین سقوط به صفر در برابر بیت کوین


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Keizer همچنان به انتقاد از XRP و ETH ادامه می دهد
  • در اینجا دلیل حمله علاقه مندان به بیت کوین به آلتکوین ها است

Max Keizer، ماکسیمالیست، روزنامه‌نگار مالی و پادکست بیت‌کوین، دوباره شروع به پوشش XRP کرده است، این بار در کنار سکه ETH بومی اتریوم.

وی تاکید کرد: این سکه ها بدون شک اوراق بهادار هستند و حتی اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آنها را غیر اوراق بهادار معرفی کند، همچنان باقی خواهد ماند.

Keizer همچنان به انتقاد از XRP و ETH ادامه می دهد

در توییت اخیر، مکس کایزر، سرمایه‌گذار و مبشر اولیه بیت‌کوین، انتقاد از 10 ارز دیجیتال برتر اتریوم (ETH) و XRP را مورد هدف قرار داد. کایزر به دلیل انتقادات مکرر خود از آلتکوین ها، که به اعتقاد او اوراق بهادار ثبت نشده و دارایی های بسیار متمرکز هستند، شناخته شده است.

این بار او به طور خاص XRP و ETH را هدف قرار داد و اظهار داشت که آنها “اوراق بهادار بلامنازع” هستند. کایزر مطمئن است که حتی اگر قانونگذاران ایالات متحده آنها را “نادرست” شناسایی کنند، این برچسب را حفظ خواهند کرد. او اضافه کرد که این یک شکست قانون‌گذاران است، اما شخصاً چیزی را در مورد ارزهای دیجیتال تغییر نمی‌دهد.

او سپس یک بار دیگر ادعا کرد که هم XRP و هم ETH از نظر ریاضی تضمین شده اند که در برابر بیت کوین به صفر می رسند.

در اینجا دلیل حمله علاقه مندان به بیت کوین به آلتکوین ها است

منظور بیت کوینر در اینجا این است که عرضه بیت کوین به صورت برنامه ریزی شده توسط خالق مرموز آن، ساتوشی ناکاموتو، به 21 میلیون سکه محدود شده است. برخلاف BTC، عرضه ETH 120,073,508 ETH و عرضه XRP 100,000,000,000 XRP است.

روایت علاقه مندان به بیت کوین در مورد بیت کوین که یک رمزارز برتر است (و اغلب توسط Samson Mow مدیر عامل شرکت ژانویه 3 به عنوان تنها ارز دیجیتال در بین اوراق بهادار دیجیتال موجود در بازار ذکر می شود) تا حد زیادی مبتنی بر این ویژگی بیت کوین است. بیت کوین به لطف عرضه ثابت کوچک و نصف شدن که هر چهار سال یکبار اتفاق می افتد، به طور فزاینده ای کمیاب می شود. بیش از 19 میلیون از 21 میلیون سکه قبلا استخراج شده است. سه رویداد نصف شدن قبلاً رخ داده است و چهارمین برای نیمه دوم آوریل برنامه ریزی شده است، کمتر از یک ماه دیگر. نصف شدن باعث ایجاد شوک عرضه می شود.

همچنین شوک تقاضای فزاینده ای برای بیت کوین وجود دارد زیرا صندوق های ETF بیت کوین به خرید صدها میلیون بیت کوین در روز ادامه می دهند. تا همین اواخر آنها 12 برابر بیت کوین تولید شده توسط ماینرها در روز می خریدند (حداقل مقدار 900 بیت کوین در روز است). با این حال، چند روز اخیر شاهد یک معکوس شدید در جریان ورودی BTC به ETF ها بوده ایم.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید