هشدار XRP: 16 میلیون XRP توسط یک نهنگ در صرافی بزرگ کره خریداری شده است.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، مقدار قابل‌توجهی ۱۶ میلیون XRP از Upbit، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال کره جنوبی، به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است. جابجایی مقدار زیادی XRP از Upbit به یک کیف پول ناشناخته، گمانه‌زنی‌هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال در مورد امکان خرید XRP توسط یک نهنگ ایجاد کرده است.

این انتقال توسط: هشدار نهنگسرویسی که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال بزرگ را ردیابی می‌کند: «16000000 XRP به ارزش 10027185 دلار از Upbit به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است».

در اقدامی مشابه، تراکنش بزرگ دیگری به ارزش 18 میلیون XRP از Upbit به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد. Whale Alert گزارش می دهد: “18,000,000 XRP به ارزش 11,265,675 دلار از Upbit به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.”

چنین نقل و انتقالات در مقیاس بزرگ اغلب منجر به گمانه زنی در مورد نیات پشت آنها می شود. در هر دو مورد، هدف ناشناخته حرکات XRP ممکن است نشان‌دهنده این باشد که نهنگ‌ها یا دارندگان ارزهای دیجیتال بزرگ ممکن است در حال جمع‌آوری موقعیت باشند.

این بیشتر توسط حرکت های اخیر XRP به سمت مکان های ناشناخته پشتیبانی می شود: همانطور که گزارش شده است، 210 میلیون توکن XRP بین کیف پول های ناشناخته جابجا شده است.

حرکت‌های اخیر ممکن است نشان‌دهنده این باشد که بازیکنان یا نهنگ‌های بزرگ XRP را در انتظار پیشرفت‌های مثبت، حرکت‌های بالقوه قیمت یا به عنوان بخشی از یک استراتژی سرمایه‌گذاری بلندمدت جمع‌آوری می‌کنند.

زمان انجام این تراکنش ها با شایعاتی مبنی بر تسویه احتمالی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نیز همزمان است.

یک گفتگوی اجماع در حال انجام است زیرا کل جامعه XRP در مورد یک “کنفرانس اجماع” احتمالی گمانه زنی می کند. خبرنگار فاکس بیزینس النور ترت او با استناد به اسناد دادگاه شنونده، به “کنفرانس قطعنامه” برنامه ریزی شده برای 29 مارس اشاره می کند.

اگر گمانه زنی ها درست باشد، چنین معامله ای می تواند تأثیرات قابل توجهی بر ارزش XRP و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال داشته باشد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید