جان دیتون وکیل XRP از رئیس SEC به دلیل آسیب رساندن به سرمایه گذاران کوچک انتقاد می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • انتقاد دیتون از SEC و Gensler
  • SEC آلتکوین ها را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده برچسب گذاری می کند

جان دیتون، مدافع XRP، بار دیگر انتقاد خود را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و رئیس آن، گری جنسلر، ابراز کرده و آنها را متهم به آسیب رساندن به بسیاری از سرمایه گذاران کوچک ارزهای دیجیتال، از جمله کسانی که پول خود را در XRP می گذارند، کرده است.

همچنین به جامعه XRP سقوط قابل توجه اضافی Gensler را یادآوری کرد که با ارتش طرفداران کریپتو طنین انداز شد. شایان ذکر است که دیتون برای مجلس سنای ایالات متحده در ماساچوست نامزد می شود.

انتقاد دیتون از SEC و Gensler

جان دیتون نوشت که او “100% باور دارد” که گری جنسلر و کمیسیون بورس و اوراق بهادار “در چندین سال گذشته بیش از هر شخص یا نهاد دیگری به سرمایه گذاران کوچک آسیب وارد کرده اند.” او همچنین خاطرنشان کرد که جنسلر عجله ای برای افشای این موضوع ندارد که دو ملاقات شخصی با سام بنکمن-فرید، بنیانگذار و مدیر عامل سابق صرافی رمزارز سقوط کرده FTX، «برنی مدوف ارز دیجیتال» داشته است.

دیتون از نزدیک پرونده ای را که SEC علیه ریپل در دسامبر 2020 آغاز کرد دنبال می کند و به طور مرتب اخبار مربوط به تحولات را به اشتراک می گذارد. در جولای 2023، قاضی فدرال آنالیسا تورس حکمی صادر کرد مبنی بر اینکه فروش XRP انجام شده توسط آزمایشگاه ریپل در بازارهای ثانویه به عنوان فروش اوراق بهادار واجد شرایط نیست.

مرتبط با

SEC آلتکوین ها را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده برچسب گذاری می کند

با این حال، مبارزه قانونی ادامه دارد. براد گارلینگ هاوس، رئیس ریپل، اخیراً، شاید تا حدودی با حیثیت، به اشتراک گذاشت که انتظار دارد قاضی تصمیم نهایی را در ماه سپتامبر بگیرد و این دعوی طولانی مدت را به نفع ریپل صادر کند.

به طور کلی، SEC اعلام کرد که شکار جادوگران را علیه پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده و آلت‌کوین‌های معامله شده یا وام داده شده در این پلتفرم‌ها آغاز کرده است. اکنون SEC تا حدودی آلتکوین های غیر از XRP را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده ای که بسیاری از کاربران کریپتو در آن سرمایه گذاری می کنند، اعلام کرده است. جنسلر ادعا می‌کند که اختلافات زیادی در فضای ارزهای دیجیتال وجود دارد، بنابراین اخیراً SEC علیه آلت‌کوین‌ها و صرافی‌های ارز دیجیتال اقدام کرده است.




نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید