XRP، ADA، SOL: بایننس پیشنهادهای سرمایه گذاری را گسترش می دهد، چه چیزی تغییر کرد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بایننسصرافی پیشرو ارزهای دیجیتال با راه اندازی مجموعه جدیدی از محصولات سرمایه گذاری باینری، فرصت های سرمایه گذاری XRP، ADA و SOL را گسترش می دهد.

محصولات جدید معاملاتی باینری با قیمت‌های هدف و تاریخ تسویه به‌روز ارائه می‌شوند، که به کاربران این امکان را می‌دهند تا بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، در تاریخ انتخابی در آینده، با قیمتی که انتخاب می‌کنند، بالا یا پایین بفروشند.

محصولات «فروش بالا» در دسترس کاربرانی است که می‌خواهند پاداش‌های بالایی در ارزهای دیجیتال جمع‌آوری کنند.

XRP، Cardano (ADA) و Solana (SOL) از جمله ارزهای رمزنگاری شده فهرست شده در محصولات Sell High بودند که به مشترکین اجازه می دهند در آینده با قیمتی بالاتر از قیمت بازار در تاریخ اشتراک بفروشند.

محصولات «Buy Low» برای کاربرانی که می‌خواهند در استیبل کوین‌های خود پاداش‌های بالایی کسب کنند، در دسترس است. XRP، ADA و SOL از جمله ارزهای دیجیتالی بودند که برای «خرید کم» ارائه می‌شدند و به کاربران مشترک اجازه می‌دادند در آینده آنها را با قیمت پایین‌تری نسبت به قیمت بازار در زمان اشتراک خریداری کنند.

بایننس از تجارت و سرمایه گذاری XRP، ADA، و SOL، و همچنین سایر ارزهای دیجیتال اصلی، از طریق ابزارهای مختلف، از جمله قراردادهای نقدی، آتی و اختیار معامله پشتیبانی می کند.

بنابراین، بایننس محصولات و خدمات بیشتری را در رابطه با این ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند و به سرمایه‌گذاران گزینه‌ها و انعطاف‌پذیری بیشتری برای تنوع بخشیدن به سبدهای خود و به حداکثر رساندن بازده خود می‌دهد.

معاملات آتی XRP و SOL جدید در بایننس راه اندازی می شود

بایننس اعلام کرد که قراردادهای دائمی با حاشیه USDC را برای XRP، SOL، و همچنین BTC، ETH، و BNB در پایان سال 2023 با حداکثر اهرم 125 برابری در ساعت 12:30 UTC در 3 ژانویه 2024 راه اندازی خواهد کرد.

به گفته بایننس، این حرکت به بهبود تجربیات معاملاتی کاربران و گسترش لیست گزینه های معاملاتی ارائه شده در بایننس فیوچر کمک می کند.

برای تجلیل از فهرست‌های جدید، بایننس همچنین تخفیف 10 درصدی کارمزد معاملاتی تبلیغاتی را برای همه تراکنش‌های قراردادهای آتی حاشیه USDC ارائه می‌کند. دوره تبلیغات از 3 ژانویه تا 3 آوریل 2024 ادامه خواهد داشت.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید