XRP و ADA در توییت عاطفی طرفدار بیت کوین مکس کایزر خرد می شوند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مکس کایزر، حامی پر سر و صدای بیت کوین و یکی از اولین خریداران بیت کوین، 10 آلتکوین برتر را بر اساس ارزش بازار، و همچنین توکن های غیرقابل تعویض و معمول بیت کوین را آزمایش کرد.

از XRP، ADA و BNB انتقاد می کند

کایزر یک توییت احساسی منتشر کرد، من از XRP و ADA انتقاد می کنماو با اطمینان از اینکه ETH، BNB، USDC، NFTs و Ordinals به‌عنوان s-coins در زنجیره‌های مختلف گنجانده شده‌اند، می‌گوید که هر بیت‌کوینی باید یک دفع کننده s-coiner داشته باشد و در صورت لزوم از آن استفاده کند.

کایزر اغلب آلت کوین ها را با توییت های انتقادی خود هدف قرار می دهد و معتقد است که بیت کوین تنها ارز دیجیتالی است که شایسته وجود است و بیت کوین تنها کالا (غیرمتمرکز) در بازار ارزهای دیجیتال است. به گفته وی، آلت کوین ها اوراق بهادار ثبت نشده هستند. آنها توسط تیم های توسعه دهنده ای که آنها را ایجاد کرده اند ایجاد و مدیریت می شوند.

50000 دلار هدف فوری جدید بیت کوین است.

کایزر در توییت اخیر خود از سطح قیمت 50000 دلاری به عنوان هدف فوری جدید برای ارز دیجیتال پرچمدار جهانی بیت کوین نام برد. کایزر ادعا کرد که بیت کوین می توانست خیلی زودتر به این سطح برسد. بلافاصله پس از تایید ETF مبتنی بر بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار، قیمت به بالای 49000 دلار رسید.

اما اینجا جایی است که یک فروش گسترده آغاز شد، زیرا معامله گران شروع به خروج از بیت کوین برای حذف سود از جدول کردند و برخی از دارایی های بیت کوین خود را فروختند تا پول نقد رایگان برای خرید ETF بیت کوین لحظه ای دریافت کنند. این باعث شد بیت کوین تنها در سه روز به 41697 دلار سقوط کند.

کاهش عمده دیگری در 23 ژانویه رخ داد که بیت کوین به 38716 دلار کاهش یافت. از آن زمان تاکنون، طلای دیجیتال با 9.37 درصد افزایش به 42345 دلار رسیده است. در روز یکشنبه، بیت کوین برای مدت کوتاهی تا 42745 دلار افزایش یافت و سپس دوباره اندکی کاهش یافت.

روز جمعه، کایزر درباره فروش دیگری از بیت کوین توسط Grayscale و مشتریانش (که GBTC را می فروشند) اظهار نظر کرد. کایزر اظهار داشت که اکنون انتظار دارد بیت کوین به 50000 دلار به عنوان هدف بزرگ بعدی خود برسد.

کیف پول های بیت کوین با موج رشد روبرو هستند

بر اساس توییت اخیر معامله گر و تحلیلگر ارزهای دیجیتال، علی مارتینز که در توییتر محبوب شد، بیت کوین دوباره با موج افزایش علاقه سرمایه گذاران روبرو شده است. از آنجایی که تعداد کیف پول های بیت کوین تازه ایجاد شده شروع به افزایش کرد، مشاهده می شود که بسیاری از بازیگران بازار در حال حاضر در حال خرید بیت کوین در حال کاهش هستند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید