شبکه XDC از طریق مشارکت با شرکت تابعه SBI در ژاپن به دست می آورد


پس از یک فصل پربار بهار، شبکه XDC (XinFin) در حال گسترش حضور خود در بازار ژاپن از طریق SBI VC Trade است.

راه حل ترکیبی بلاک چین شبکه XDC، که قبلا به نام XinFin شناخته می شد، متعلق به شرکت SBI VC Trade، یک شرکت تابعه مبادلات ارز دیجیتال شرکت هلدینگ مالی مستقر در توکیو SBI است. Ltd در حال گسترش حضور خود در بازار ژاپن است.

در 31 می، شبکه XDC اعلام کرد که در SBI فهرست خواهد شد. فومیکی اوزاکی، مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال، این خبر را تایید کرد:

ما خوشحالیم که با افزودن XDC به صرافی خود، پیشنهادات ارزهای دیجیتال خود را گسترش می دهیم. شبکه XDC ارزش منحصر به فردی را برای بازار مالی تجارت به ارمغان می‌آورد و ما معتقدیم اضافه کردن آن تجربه تجاری مشتریان ما را بهبود می‌بخشد.»

در مارس 2023، XDC در بین 5 آلتکوین برتر درآمد قرار گرفت که در مدت 30 روز 54 درصد افزایش یافت. این شبکه از قراردادهای هوشمند سازگار با EVM، پروتکل ها و انتقال توکن بین زنجیره های اتمی پشتیبانی می کند. همچنین با استاندارد پیام ISO-20022 مطابقت دارد که یک استاندارد بین المللی شناخته شده برای تبادل الکترونیکی داده بین مؤسسات مالی است.

مرتبط با: ژاپن پروژه آزمایشی ین دیجیتال را پس از دومین اثبات موفقیت آمیز مفهوم راه اندازی کرد

اخیرا، XinFin تصمیم گرفت تا با ایجاد یک DAO، اداره بلاک چین را متمرکز کند. پس از استقرار در ماه مه، جامعه در مورد توزیع بودجه اکوسیستم برای حمایت از توسعه تصمیم خواهد گرفت. همانطور که Atul Khekade، یکی از بنیانگذاران شبکه XDC، در مورد آخرین اطلاعیه اظهار نظر می کند:

ما از شراکت با SBI VC Trade و آوردن اکوسیستم XDC به بازار ژاپن هیجان‌زده هستیم. ژاپن یک مرکز محوری برای تجارت بین‌الملل است و پلتفرم بلاک چین ما قصد دارد این صنعت را با بهبود شفافیت، قابلیت ردیابی و کاهش هزینه‌ها مدرن‌سازی کند.

SBI همچنین در حال افزایش حضور خود در بازارهای کلیدی ارزهای دیجیتال است. مجوز فعالیت در سنگاپور در سپتامبر 2022. پیش از این، یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری‌شده آن، Clear Markets، تأییدیه کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده را برای ارائه محصولات مشتقات رمزنگاری خارج از بورس با تسویه فیزیکی دریافت کرده بود.

مجله: وام خانه با استفاده از رمزارز به عنوان وثیقه. آیا خطرات بیشتر از پاداش است؟


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید