ایلان ماسک با مجوز ایالتی جدید به پرداخت‌های رمزنگاری نزدیک‌تر می‌شود


رگولاتورهای رود آیلند درخواست X برای مجوز فرستنده ارز را تایید کردند.

رگولاتورهای رود آیلند مجوز انتقال پول به ایکس (توئیتر) را اعطا کرده اند که گامی رو به جلو در ورود این شرکت به صنعت خدمات مالی است.

مجوز برای شرکت هایی که فعالیت های مالی مربوط به ارسال و دریافت پول را از طرف کاربران انجام می دهند، از نظر قانونی الزامی است. این تعریف شامل دارایی های فیات و کریپتو می شود. این تاییدیه به X امکان ذخیره، انتقال و مبادله ارزهای دیجیتال را می دهد.

بر اساس سیستم صدور مجوز چند ایالتی در سراسر کشور (NMLS)، مجوز صادرکننده ارز رود آیلند X در 28 اوت تأیید شد.

X در مجموع دارای هفت مجوز انتقال ارز و ارز است. منبع: NMLS

این حرکت یک گام مهم رو به جلو در تلاش ایلان ماسک برای تبدیل X به یک “اپلیکیشن همه چیز” از جمله پرداخت های ارز دیجیتال و فیات است.

در حالی که منابع پیشنهاد کرده‌اند که ویژگی پرداخت‌های آتی X در ابتدا فقط از ارزهای فیات پشتیبانی می‌کند، طبق گزارش‌ها، ماسک به توسعه‌دهندگان در X دستور داده است تا سیستم پرداخت پلتفرم را با قابلیت‌های رمزنگاری اضافه شده در آینده بسازند.

این تایید تقریباً دو ماه پس از آن صورت می‌گیرد که X مجوزهای پول‌ساز را در میشیگان، میسوری و نیوهمپشایر تضمین کرد که همه آنها در 5 جولای تأیید شدند. جدیدترین مجوز X در مجموع هفت ایالت ایالات متحده را مشخص می کند که مجوزهای فرستنده ایمن در آنها موجود است.

مرتبط با: ایلان ماسک از نامزد ریاست جمهوری جمهوری خواه طرفدار رمزارزها تمجید کرد

هنوز مشخص نیست که اگر X ویژگی های پرداخت خود را ارائه دهد، دقیقاً چه پیشنهادات مالی در دسترس خواهد بود.

افرادی که با برنامه‌های این شرکت آشنا هستند خاطرنشان کردند که X در ابتدا خدمات تراکنش ارزهای فیات مشابه PayPal را ارائه می‌کند، که ماسک یکی از بنیانگذاران آن بود و فضا را برای ادغام ارزهای دیجیتال در آینده باز می‌کند.

ریسک سپرده: صرافی های کریپتو واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید