Worldcoin (WLD) 40 درصد افزایش یافت تا به ATH جدید در ادامه هیجان OpenAI برسد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پروتکل تأیید بیومتریک مبتنی بر بلاک چین Worldcoin (WLD) به سمت بالاترین حد خود می رود زیرا قیمت آن در حال حاضر در بالاترین سطح تاریخ 7.48 دلار (ATH) معامله می شود. برخلاف بسیاری از آلت‌کوین‌ها که قیمت‌های آن‌ها هنوز بسیار پایین‌تر از بهترین قیمت‌های معاملاتی‌شان است، Worldcoin به لطف یک رالی صعودی پایدار که شاهد افزایش ۴۰ درصدی توکن در ۲۴ ساعت گذشته بوده است، توانسته است تمام ضررها را جبران کند.

نمودار WLD 1D. منبع: CoinMarketCap

معیارهای رشد Worldcoin از بسیاری جهات مثبت به نظر می رسند. حجم معاملات با بیش از 44 درصد افزایش به 839,309,238 دلار رسید. حجم معاملات WLD علیرغم اینکه هفتاد و نهمین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار بود، برای اولین بار به 10 ارز برتر رسید. با ادامه احساسات صعودی، ارز دیجیتال در دوره هفت روزه گذشته 177 درصد و در ماه گذشته 184 درصد افزایش یافته است.

به عنوان یک پروژه، Worldcoin دارای پایه هایی برای حمایت از رشدی است که تاکنون به دست آورده است. اما این اجرای سهموی در پس هیجان ادامه دار پیرامون OpenAI، غول هوش مصنوعی (AI) است که توسط سام آلتمن، یکی از خالقان Worldcoin، تأسیس شده است.

OpenAI یک رندر جدید متن به ویدیو به نام Sora با قابلیت های پیشرفته منتشر کرده است. هیجان در مورد آنچه در آینده خواهد داشت، به طور کلی به احساسات مثبت بازار نسبت به WLD منجر شده است.

مسائل Worldcoin و مسیرهای پذیرش

در حالی که پذیرش Worldcoin در آخر هفته به اوج جدیدی رسید، ترکیبی از سوابق مثبت و منفی دارد، به طوری که World App هفته گذشته بیش از یک میلیون کاربر فعال روزانه را ثبت کرد.

علاوه بر این، Worldcoin در چند ماه گذشته با نظارت شدید نظارتی مواجه شده است. رگولاتورها در کشورهای بزرگ اروپایی، آرژانتین، کنیا و هنگ کنگ به دلیل نگرانی‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی، باید تأیید صحت Orb Worldcoin را متوقف کنند.

در میان این چالش ها، پروژه تأیید سرعت خود را کاهش نداده است و با افزایش قیمت فعلی، واضح است که این توکن اکنون در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید