دوقلوهای Winklevoss 100 میلیون دلار وام شخصی به جمینی: گزارش می دهند


بر اساس گزارش‌ها، جریان نقدی پس از تلاش جمینی برای جمع‌آوری سرمایه از سرمایه‌گذاران خارجی بدون موفقیت به وجود آمد.

تایلر و کامرون وینکلووس، بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال جمینی مستقر در ایالات متحده، ظاهراً در بحبوحه رکود بازار کریپتو در جیب های خود برای تأمین مالی کسب و کار خود می کاوشند.

طبق گزارش 10 آوریل بلومبرگ، دوقلوهای Winklevoss شخصاً پس از تلاش برای جمع آوری سرمایه از سرمایه گذاران خارجی، 100 میلیون دلار وام به جمینی دادند. Cointelegraph برای اظهار نظر با Gemini تماس گرفت، اما در زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.

اعتبار گزارش شده زمانی به دست آمد که تنظیم‌کننده‌ها فعالیت‌های Gemini را مورد بررسی قرار دادند. در ژانویه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) Gemini – Genesis Global Capital و صرافی ارزهای دیجیتال – را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده از طریق برنامه Earnings صرافی متهم کرد. طبق گزارش‌ها، وزارت خدمات مالی نیویورک نیز پس از ادعای بسیاری از کاربران Gemini مبنی بر اینکه دارایی‌های موجود در حساب‌های درآمد آنها دارای محافظت FDIC است، تحقیقات در مورد صرافی را آغاز کرده است.

مرتبط با: مسائل حقوقی Gemini و Genesis صنعت را بیشتر متزلزل خواهد کرد

پس از افشای این اتهامات، تایلر وینکلووس SEC را به صدور “بلیط پارکینگ ساخته شده” متهم کرد و مدعی شد که کارکنان Gemini بیش از یک سال قبل از اجرای اقدامات اجرایی با تنظیم کننده مذاکره کرده بودند. این شکایت بازتاب شکایت صرافی رمزارز Coinbase بود، جایی که مدیر ارشد حقوقی گفت که کارکنان آن “بیش از 30 بار در طول 9 ماه” با نمایندگان SEC ملاقات کرده اند، اما همچنان اخطاریه ولز دریافت کرده است.

مجله: SBF سرقت دارایی های FTX را رد می کند، SEC جمینی و جنسیس را متهم می کند و موارد دیگر
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید