آیا بازگشت 0.5 دلاری XRP سرانجام اتفاق خواهد افتاد؟ بیت کوین (BTC) می تواند بالای 60000 دلار بماند، کاردانو (ADA) 0.4 دلار از دست می دهد: بعد چه می شود؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • آیا بیت کوین می تواند بازگردد؟
  • وضعیت مخمصه کاردانو

XRP شکست خورد. تلاش معکوس در 24 ژوئن آغاز شد. این دارایی به آرامی در بازار قدرت می گیرد، اما نتوانست از 26 EMA عبور کند، که نشان می دهد نه شتاب و نه قدرتی در پشت حرکت فعلی وجود ندارد.

شکست XRP به بالای 26 EMA نشانه عدم فشار خرید در بازار است. شکستن EMA 26 نشان می دهد که گاوها کنترل ندارند. EMA 26 اغلب به عنوان یک سطح مقاومت مهم عمل می کند.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

هرگونه حرکت قیمت بدون حجم زیاد احتمالاً نامنظم و کوتاه مدت خواهد بود. در حالی که دارایی‌های اصلی مانند اتریوم و بیت‌کوین با کاهش مواجه شدند، بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال با نوساناتی مواجه شد. برای آلت‌کوین‌هایی مانند XRP سخت است که در این محیط جذابیت پیدا کنند. حرکت قیمت XRP به طور قابل توجهی تحت تاثیر روند نزولی کلی در بازار است.

با توجه به اینکه RSI در حال حاضر در محدوده 40-50 قرار دارد، به نظر می رسد که XRP نه بیش از حد خرید شده است و نه بیش از حد فروش. فقدان حرکت قابل توجه در هر جهت توسط این قرائت RSI خنثی پشتیبانی می شود. برای اینکه XRP بازگشت قابل توجهی داشته باشد، RSI باید شاهد حرکت بالای 50 همراه با افزایش حجم و احساسات خوش بینانه بازار باشد.

اگر XRP تلاش کند زیر 26 EMA باقی بماند، سطوح پشتیبانی پایین تر ممکن است دوباره آزمایش شوند. سطح پشتیبانی اصلی دیگری نیز در 0.46 دلار وجود دارد که در طول تاریخ به عنوان پایه دارایی بوده است. کاهش جدی تری را می توان در XRP انتظار داشت و اگر این پشتیبانی شکسته شود، احتمالاً می توانیم سطوح پایین تری را نیز آزمایش کنیم. با این حال، یک شکست قوی بالای میانگین متحرک نمایی 26، که با افزایش حجم صدا پشتیبانی می‌شود، می‌تواند نشانه بازگشت احتمالی باشد. XRP آشکارا به خریداران بیشتری نیاز دارد.

آیا بیت کوین ممکن است بازگردد؟

بیت کوین در حال حاضر بالاتر از آستانه روانی مهم 60000 دلار معامله می شود، اما باید دید که آیا این دارایی دیجیتال می تواند در برابر فشار فزاینده فروش در بازار مقاومت کند یا خیر.

فروشندگان بیشتر فشار بیشتری بر بازار ارزهای دیجیتال وارد می کنند و بیت کوین نیز تفاوتی ندارد. با توجه به نوسانات شدید در چند روز گذشته، قیمت بیت کوین باید بالای آستانه 60000 دلار باقی بماند. وضعیت فعلی بازار در حال آزمایش این سطح است که در طول تاریخ از حمایت قوی برخوردار بوده است.

مرتبط با

با توجه به تعدادی از شاخص های فنی، بیت کوین احتمالا در آینده با مشکلاتی مواجه خواهد شد. محدوده RSI بین 30 تا 40 نشان می دهد که بیت کوین در حال نزدیک شدن به منطقه اشباع فروش است. علاوه بر منعکس کننده فشار فروش قوی که در حال حاضر بازار را هدایت می کند، می تواند نشان دهنده یک فرصت خرید نیز باشد. پیروی از میانگین های متحرک، به ویژه EMA های 50 روزه و 200 روزه نیز مهم است.

اگر بیت کوین بتواند بالای 60000 دلار بماند، می توانیم شاهد بهبودی بالقوه باشیم. اولین هدف، سطح مقاومت 65000 دلاری خواهد بود که در صورت شکستن آن می تواند راه را برای صعود به 70000 دلار هموار کند. با این حال، برای اینکه این اتفاق بیفتد، باید حجم خرید افزایش قابل توجهی داشته باشد و جو بازار باید مثبت باشد.

از سوی دیگر، اگر بیت کوین نتواند حمایت 60000 دلاری را حفظ کند، حمایت اصلی بعدی حدود 57000 دلار خواهد بود. افت کمتر از این سطح می‌تواند متحرک متحرک متحرک 200 روزه را باطل کند و بیت‌کوین را به سمت قلمروی نزولی‌تر سوق دهد و به طور بالقوه باعث فروش قوی‌تر شود.

وضعیت مخمصه کاردانو

به نظر می رسد کاردانو متوقف شده است زیرا سرمایه گذاران آنچه را که زمانی یکی از جالب ترین دارایی های موجود بود نادیده می گرفتند و تنها کسانی که به طور جدی به آن توجه می کردند علاقه مندان اصلی بودند.

مرتبط با

عملکرد قیمت گذاری ADA با وجود پتانسیل و حمایت قوی جامعه ضعیف بود. با توجه به قیمت آن در حدود 0.41 دلار، نمودار نشان می دهد که کاردانو برای جلب توجه با مشکل مواجه است. به طور خاص، EMA های 50 روزه و 200 روزه سطوح مقاومتی حیاتی برای یک حرکت صعودی معنی دار در ارز دیجیتال هستند، اما هنوز شکسته نشده اند.

تجزیه و تحلیل فنی نشان می دهد که کاردانو در قلمرو فروش بیش از حد است زیرا RSI در محدوده پایین تر قرار دارد. این ممکن است نشان دهنده این باشد که سرمایه گذاران بلندمدت شانس خرید دارند. اما حجم کم معاملات نشانه نگران کننده ای است که بازار به عنوان یک کل علاقه ای ندارد. احساسات سرمایه گذاران در بهترین حالت در مورد کاردانو نامطمئن است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید