آیا ETF های اتریوم سقوط می کنند؟ نظرات مختلط است


تحلیلگران و کارشناسان پیشرو در مورد پیش‌بینی عملکرد صندوق‌های قابل معامله در مبادلات اتریوم (ETF) پس از راه‌اندازی موردانتظارشان، اختلاف نظر دارند.

جیمز سیفارت از بلومبرگ اخیراً در مورد این احساس صحبت کرده است. این تحلیلگر می گوید نیمی از مخاطبان او فکر می کنند ETF های اتریوم بسیار نزولی هستند و حداقل 20 درصد از دارایی های ثبت شده توسط ETF های بیت کوین را جذب می کنند. در عین حال، نیمی دیگر چنین ورودی هایی را بسیار صعودی خواهند دید. تحلیلگر خلاصه گفت: “هیچ کس چیزی نمی داند.”

مرتبط با

به عنوان مثال، غول بانکی JPMorgan متقاعد شده است که تنها بخش کوچکی از ورودی های ثبت شده توسط ETF های بیت کوین را جذب خواهد کرد. محققان تخمین می زنند که جریان ورودی آنها در سال جاری به کمتر از یک میلیارد دلار برسد. البته با توجه به اینکه روایت ETF در چند ماه گذشته چقدر حاکم بوده است، این برای گاوهای اتر خوب نیست.

Galaxy Digital مایک نووگراتز بسیار خوش بینانه تر است و پیش بینی می کند که این محصولات می توانند تا 50 درصد از جریان خالص را به صندوق های ETF بیت کوین تنها در پنج ماه جذب کنند. صرافی ارزهای دیجیتال Gemini پیش بینی کرد که ETF های اتر می توانند تا 5 میلیارد دلار جریان داشته باشند.

مرتبط با

مایکل سایلر پیام بیت کوین را در میان بلاتکلیفی بازار کریپتو منتشر کرد

شایان ذکر است که راه‌اندازی ETFهای آتی اتریوم یک شکست بزرگ بود، با حجم بسیار کم. به دلیل مشارکت نام‌های بزرگی مانند Blackrock و Fidelity، بعید به نظر می‌رسد که این مورد برای ETF‌های نقطه‌ای باشد، اما باید دید که آیا آنها می‌توانند شمع را برای همتایان بیت‌کوین خود نگه دارند یا خیر.

به گزارش U.Today، انتظار می‌رود که SEC در این ماه تأیید چندین ETF اتریوم را تکمیل کند، زیرا چند سرمایه‌گذار بالقوه فرم‌های S-1 را اوایل امروز ارسال کردند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید